مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

آنالیز وزن و چربی

آنالیز وزن و چربی

آنالیز وزن و چربی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

آنالیز وزن و چربی

آنالیز وزن و چربی چیست؟

همانطور که زندگی شهری و افزایش ساعات کاری اقتضا میکند اکثر افرادی که این روزها در محیط های مختلف جامعه با آنها رو به رو میشوید دچار اضافه وزن می باشند. البته برخی از این افراد از این امر اطلاع ندارند. در صورتی که شما نیز از افرادی هستید که دچار اضافه وزن و یا چاقی موزعی هستید، احتمالا تا کنون روش های متعددی را نظیر رژیم غذایی و ورزش های مختلف و همچنین پیاده روی امتحان نموده اید تا وزن کم کنید و به اندام تجسمی دلخواه تان نزدیک شوید.

آنالیز وزن و چربی چیست

همچنین برخی از افراد ممکن است سراغ روش هایی نظیر کمربند لاغری، ژل و داروهای لاغر کننده و یا دیگر روش هایی که در تلویزیون تبلیغات آنها را دیده اند بروند.

در صورتیکه این روش ها نیز راهکار حل مشکل شما نبوده اند پیشنهاد میشود همین حالا با مشاوران متخصص کلینیک زیبایی فوق تخصصی ایران نگین تماس حاصل فرمایید تا بهترین راهکار به صورت علمی خدمت شما اعلام شود.

اولین قدم در به دست آوردن تناسب اندام شناسایی صحیح و آنالیز کامل وزن و چربی است که به صورت علمی و آخرین استاندارد های بین المللی توسط متخصصین این کلینیک قابل انجام می باشد.

مراحل آنالیز وزن و چربی

 

نحوه انجام و مراحل آنالیز وزن و چربی به چه صورت می باشد؟

آزمایش آنالیز وزن و چربی (Body Analyze) آزمایشی است که می تواند با درصد اشتباه بسیار ناچیزی وضعیت ترکیبات مختلف بدن شامل آب ، چربی ( مفید و غیر مفید ) ، پروتئین ها ، مواد معدنی و همچنین حجم ماهیچه ها را تخمین زده و پس از مقایسه جداگانه هر مورد با مقادیر استاندارد نتیجه را خروجی دهد. در صورتیکه این آنالیز به صورت صحیح و کامل صورت پذیرد، متخصصین کلینیک ایران نگین بسیار کامل و دقیق میتوانند بهترین روش های مناسب جهت کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواه را به شما اعلام نمایند.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند