مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

آیا ریزش موی خانم ها با کاشت مو درمان می شود؟

آیا ریزش موی خانم ها با کاشت مو درمان می شود؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

آیا ریزش موی خانم ها با کاشت مو درمان می شود؟

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد درمان ریزش موی خانم ها چیست ؟ آیا خانم ها هم برای کاشت مو اقدام می کنند؟ و آیا کاشت مو تاثیر قابل توجه و واضحی می تواند داشته باشد؟ و یا اینکه کاشت مو بانوان به چه صورت می باشد؟

شاید اگر در مورد ریزش موی آقایان و عمل کاشت مو در آن ها مطلبی بشنوید برایتان زیاد جای تعجب نباشد چرا که ریزش مو در آقایان امری بسیار شایع است و به طبع آن اقداماتی که برای کاشت مو انجام می دهند برای عموم جا افتاده است. اما جالب است بدانید که در عصر حاضر ما به میزان زیادی با ریزش مو در خانم ها و طبعا کاشت مو در بانوان مواجه می شویم و امروزه در کلینیک های زیبایی عمل های جراحی کاشت مو برای بانوان نیز با تکرار بالایی مواجه است.

ریزش موی خانم ها

کاشت مو ، درمان نهایی ریزش موی خانم ها

واقعیت اینست که ریزش موی خانم ها حتی از سنین کم نیز ممکن است اتفاق بیفتد و این امر برای هر شخصی با توجه به وضعیت هورمونی یا تیپ زندگی و نوع تغذیه ای که دارد، می تواند در سنین مختلف اتفاق بیفتد. بانوانی که دچار ریزش مو شده اند نیز همانند آقایان به دنبال راه حلی دائمی و اثربخش برای برگرداندن زیبایی خود خواهند بود. ریزش مو پدیده ای است که عوامل مختلفی در ایجاد آن نقش دارند و خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی در زمینه زیبایی، کاشت مو یکی از بهترین راه حل های درمان آن می باشد.

با کاشت مو بانوان زیبایی تان را دوباره به دست آورید

خانم ها با مراجعه به متخصص پوست و مو و یک جلسه مشاوره می توانند در جهت تشخیص علت ریزش موی خود و راه درمانی آن اقدام نمایند. یکی از شایع ترین علل ریزش مو در بانوان نیز ریشه در ژنتیک و ارث بردن این موضوع دارد. به این نوع ریزش مو در بانوان ریزش موی دائمی می گویند که با کاشت مو به طور کامل قابل درمان می باشد و اثر بسیار خوبی را از خود نمایان می کند.

درمان ریزش مو در خانم ها

استفاده از تکنیک کاشت مو بانوان یک روش شناخته شده در سراسر نقاط دنیا می باشد و ریزش موی خانم ها یا طاسی سکه ای مو رایج در بانوان به واسطه آن قابل درمان است. کاشت مو می تواند زیبایی فرد را به او بازگرداند و حس اعتماد بنفس را که با ریزش مو در فرد بسیار ضعیف می شود مجدد به او بازگرداند. به کارگیری روش کاشت مو در قرن حاضر بسیاری از مشکلات بانوان را حل نموده و تاثیر شگرفی در روند بهبود زندگی طبیعی آن ها از خود بر جای گذاشته است.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم