مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

آیا کاشت مو درد دارد

کاشت مو درد

آیا کاشت مو درد دارد

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

همانطور که میدانید افراد زیادی در سطح جهان با مشکل ریزش مو دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال یافتن راهی برای رسیدن به خواسته خود می باشد. شاید در گذشته رسیدن به این خواسته سختو دور از دسترس باشد اما امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه زیبایی و پزشکی رخ داده باید به شما بگوییم که هیچ چیزی سخت نیست. افرادی که به ریزش مو دچار شده اند به راحتی میتوانند با مراجعه به پزشک و اتخاذ انواع تصمیمات این مشکل را برطرف کنند. یکی از راه هایی که پزشک پیش روی آنها می گذارد، کاشت مو می باشد. در واقع انجام این عمل یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای دستیابی به موهایی زیبا و خوش حالت می باشد. وقتی افراد برای انجام این عمل آماده می شوند اولین سوالی که مطرح می کنند این است: آیا کاشت مو درد دارد؟

در واقع این سوال جزء متداول ترین سوالاتی است که توسط بیماران مطرح می شود. برای اینکه بتوانید پاسخ خود را پیدا کنید در این مقاله با ما همراه باشید.

آیا کاشت مو درد دارد

آیا کاشت مو درد دارد

هنگامی که تصمیم میگیرید برای درمان ریزش موهای خود از کاشت مو استفاده کنید باید در جریان باشید که نکات زیادی وجود دارد تا در رابطه با آنان باید اطلاعاتی داشته باشید. برای انجام این کار در وهله اول باید یک کلینیک معتبر و پزشکی حاذق و با تجربه پیدا کنید، دقت داشته باشید این دو مورد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اما حال میرسیم به این نکته که آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ در این رابطه باید به شما بگوییم که عمل جراحی کاشت مو تحت بی حسی موضعی انجام می شود و بیما در حین انجام آن هیچگونه دردی را متحمل نمی شود. در واقع داروی بی حسی مورد نظر در ناحیه دهنده و گیرنده کاشت گرافت های جدید تزریق شده و این امکان را به وجود می آورد که هیچگونه دردی را برای شما به همراه نداشته باشد.

چگونگی اثربخشی داروی بی حسی

هنگامی که داروی بی حسی به بیمار تزریق می شود بر روی سیستم اعصاب در ناحیه ی مورد نظر تاثیر گذاشته در نهایت منجر به این مسئله می شود که بیمار هیچ گونه دردی را متحمل نشود. اما چیزی که در رابطه با آن باید بدانید این است که هنگامی که پزشک در حال تزریق دارو می باشد ممکن است مقداری درد را متحمل شوید از همین رو پزشکان برای کاهش استرس پیش از عمل داروهای آرام بخش برای بیمار تجویز می کنند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند