ابرو

ابرو

امروزه کاشت ابرو به یکی از پر استفاده ترین و محبوبترین خدمات قابل ارائه در کلینیک های زیبایی کاشت مو و کاشت ابرو تبدیل شده است.

ابروهایی که پر پشت هستند، ظاهر زیبایی داشته و تاثیر بالای در زیبایی چهره افراد را بازی میکنند. به همین نسبت وجود ابروهای نازک، کم پشت و یا خالی مسبب جلب توجه ناخواسته اطرافیان و همچنین کاهش اعتماد به نفس در فرد شده و از نظر روان شناسی نیز میتواند مسبب بروز کمبودهای متعدد و بعضا جبران ناپذیر روحی و عاطفی به خصوص در خانم ها شود.

در کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی نگین ایران نوین بسته به نیازهای مراجعین از روش های مختلفی جهت کاشت مو و ابرو استفاده شده و نهایت تلاش جهت کوتاه شدن جلسات مورد نیاز و هزینه ها جهت همکاری هر چه بیشتر با مراجعین صورت خواهد پذیرفت.

ترمیم ابرو یکی از راهکارهای کاملا مؤثر برای جایگزینی کلی ابرو و یا اصلاح بخش‌های کوچک و متعدد از موهای از بین رفته است که ممکن است به علت برداشتن بیش از حد موی ابرو توسط آرایشگر و شخص، اثرات یاقیمانده ناشی از زخم‌ها و حوادث مختلف نظیر حوادث رانندگی، سوختگی، بریدگی؛ و یا وجود مسائل و نارسایی های ژنتیکی از زمان تولد در افراد مشاهده می‌شود. برای ترمیم ابرو و ناهنجاری های آن از تکنیک‌های مشابه کاشت موی طبیعی و موی ابرو استفاده می‌شود که معمولا طی معاینات اولیه و انجام تشخیص های اولیه، در زمان عمل مقدار کمی از موهای بالای ناحیه گوش و یا ناحیه پشتی گردن که موهای آن از استحکام بالایی برخوردار می باشند در ناحیه ابرو کاشته می‌شود.

کلیه معاینات به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای توسط پزشکان متخصص پوست و موی کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی نگین ایران نوین انجام شده و طی ساعاتی انجام خواهد شد.

البته هر چند دوره بهبود پس از انجام کاشت موی ابرو بطور قابل توجه ای کوتاه و سریع است، برای دستیابی به بهترین نتایج لازم است از خدمات یک پزشک با تجربه در این رابطه استفاده شود.

ابرو
45 | امتیاز: 5 از 5

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند