مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

از بین بردن جای تزریق بوتاکس؟

تزریق بوتاکس صورت

از بین بردن جای تزریق بوتاکس؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

یکی از روش های پرطرفدار جوانسازی پوست صورت تزریق بوتاکس یا همان تزریق سم ضعیف شده بوتولینوم می باشد که تزریق میزان مشخصی از این ماده به نواحی مختلف صورت به دلیل خاصیت پرکنندگی آن و به دلیل فلج کردن موقت عضلات حرکتی صورت موجب می گردد تا چین وچروک افتادگی و خطوط ایجاد شده بر روی پوست از بین بروند و صورت تا چند سال جوانسازی گردد.

جای تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس به زیر پوست صورت مانند هر روش جوانسازی پوست عوارضی را برای فرد استفاده کننده به دنبال دارد و به جای ماندن جای تزریق بر روی پوست و قرمزی، تورم و التهاب پوست از عوارض شایع پس از تزریق بوتاکس می باشند که برخی از افراد به دلیل نمایان بودن جای تزریق به دنبال روشی جهت رفع این مشکل خود هستند که قرار دادن کمپرس یخ بر روی پوس بهترین راه کار جهت کاهش جای تزریق بوتاکس می باشد البته این عارضه پس از گذشت چند ساعت از تزریق به خودی خود رفع می گردد و ماندگار نخواهد بود و با استفاده از لوازم آرایشی نیز پوشش داده می شود.

تزریق بوتاکس


هزینه تزریق بوتاکس

در تزریق بوتاکس هزینه کلی تزریق به نوع بوتاکس و کیفیت آن ، میزان بوتاکس تزریق شده، میزان چین و چروک و افتادگی پوست و دستمزد متخصص تزریق بوتاکس بستگی خواهد داشت و هر چه بوتاکس تزریق شده کیفیت بیشتری داشته باشد هزینه جوانسازی پوست با این روش بیشتر خواهد بود ، تزریق بوتاکس به دلیل خطراتی که ممکن است برای سلامتی فرد ایجاد نماید باید حتما توسط متخصص صورت بگیرد زیرا با تزریق دز نامناسب و با تکنیک غلط ممکن است بوتاکس در خون فرد نفوذ نماید یا موجب فلج شدن دائمی عضلات صورت گردد.

کاربرد بوتاکس

از تزریق بوتاکس جهت رفع خط اخم، خط لبخند، خطوط پیشانی، افتادگی ابروها، رفع افتادگی گونه ، رفع خطوط ایجاد شده دور چشم، افتادگی پلک ها و زاویه دادن به صورت استفاده می گردد و افرادی که قصد استفاده از این روش جوانسازی صورت را دارند باید در مورد عوارض و خطرات این روش و موقتی بودن آن اطلاعات مناسبی را کسب نمایند و سپس اقدام به تزریق بوتاکس کنند و توجه داشته باشند که اثرات این تزریق تنها برای مدت کمی مشکلات چین و چروک پوست آنها را رفع می نماید.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم