مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

الگوی ریزش موی مردانه، مهمترین علت کاشت مو

ریزش مو با الگوی مردانه

الگوی ریزش موی مردانه، مهمترین علت کاشت مو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

الگوی ریزش موی مردانه ، مهمترین علت کاشت مو

اگر شما هم با مشکل ریزش مو مواجه شده باشید مسلما این موضوع شما را بسیار ناراحت کرده است. گاهی افراد وقتی وارد دوره زمانی خاصی از زندگی می شوند و به محدوده سنی معینی ورود پیدا می کنند، دچار ریزش مو خواهند شد. الگوی ریزش موی مردانه ، مهمترین علت کاشت مو در آن ها می باشد و خوشبختانه کاشت مو و پیوند مو از درمان های دائمی و اثرگذار این معضل شناخته شده است که در سرتاسر جهان دارای طرفداران زیادی می باشد.

همانطور که می دانید در جامعه معمولا افرادی که دچار ریزش مو شده اند از لحاظ سنی در ظاهر امر، مسن تر از افراد هم سن و سال خود به نظر می رسند. این موضوع سبب می شود که به مرور زمان و با از دست دادن تراکم قابل توجهی از مو شخص دچار افسردگی شود و از حضور در میان جمع خودداری نماید. عده بسیار کمی از آقایان را می توان دید که با طاسی سر خود مشکلی ندارند در حالیکه بیشتر آقایان به دنبال یک راه حل تاثیرگذار و همیشگی هستند تا بتوانند مو هایی زیبا و درخشان داشته باشند و از نظر ظاهری جذابیت خود را حفظ کنند.

الگوی ریزش موی مردانه

چرا مردان دچار ریزش مو می شوند؟

ریزش مو در اثر عوامل متعدد و مختلفی می تواند روی دهد که مختصرا به آن ها اشاره می کنیم:

  • عوامل ارثی و ژنتیکی
  • عوامل محیطی و آب و هوا
  • مصرف انواع دارو های شیمیایی
  • تغییرات هورمونی ایجاد شده در بدن

بعضی از عوامل می توانند به صورت موقتی موجب ریزش مو ها شوند اما گاهی اوقات شرایط باعث ریزش مو به صورت دائمی خواهد شد و فرد کم کم به طاسی مبتلا می شود.

ریزش موی الگوی مردانه

چه درمانی برای ریزش مو ها و الگوی ریزش موی مردانه مناسب تر است؟

شاید فکر کنید که می توان از دارو های سنتی و یا روش های قدیمی نیز بهره برد تا بتوان رشد مو ها را به حالت اولیه خود بازگرداند اما متاسفانه این شیوه ها هیچگونه تاثیری ندارند و تنها روش قطعی و دائمی ریزش موی مردانه، کاشت مو و پیوند موی طبیعی می باشد که در کلینیک های تخصصی زیبایی انجام می پذیرد.

الگوی ریزش موی مردانه و کاشت موی طبیعی یکی از پیشرفته ترین تکنیک هایی است که در آن ریشه های مو را از ناحیه پشت سر که به عنوان ناحیه اهدا کننده شناخته می شود تک تک جدا می کنند و در نواحی که طاسی گرفته است می کارند. روش های مختلفی برای این کار وجود دارد و هر چه علم بیشتر پیشرفت می کند از میزان عوارض آن ها کاسته شده و متخصصین کاشت مو و پیوند مو دقیق تر و با ظرافت بیشتری می توانند این عمل را انجام دهند. بهبود حاصل شده در فیزیک و ظاهر فرد مستقیما بر روح و روان او نیز تاثیر مثبتی می گذارد چرا که او زیبایی منحصربفردی با انجام عمل کاشت مو بدست آورده است.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم