مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

انواع روش های کاشت مژه

انواع روش های کاشت مژه

انواع روش های کاشت مژه

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

اگر شما هم جزء افرادی هستید که به دنبال روشی مناسب برای افزایش زیبایی خود میگردید بهتر است بدانید گاهی اوقات با استفاده از روش های ساده میتواند زیبایی تان را تا حد زیادی افزایش دهید و همیشه لازم نیست برای افزایش زیبایی از عمل های زیبایی سنگین استفاده کنید.یکی از روش هایی که باعث میشود چهره ی افراد تا حد زیادی دگرگون شود کاشت مژه است. کاشت مژه میتواند باعث افزایش زیبایی فرد شود و به علت اینکه زیبایی چشم در چهره ی انسان تاثیر زیادی دارد قطعا این روش تاثیرات قابل توجهی را خواهد داشت.استفاده از این روش معمولا عارضه ای را برای بیمار نخواهد داشت و باعث می شود فرد به ارایش های مختلف چشم نیازی نداشته باشد و بدین طریق در هزینه و زمان فرد صرفه جویی خواهد شد.در این مطلب به روش های کاشت مژه خواهیم پرداخت.

روش های کاشت مژه

متقاضیان روش های کاشت مژه

برای کاشت مژه روش های مختلفی وجود دارد که برای انتخاب آن ها در اکثر موارد بیماران خواهند که تصمیم نهایی را خواهند گرفت چون اکثرا برای استفاده از این روش ها بیماران محدودیت خاصی را نخواهند داشت و از نظر پزشکی میتوانند از همه ی روش ها بهره بگیرند.از میان روش های کاشت مژه میتوان به اکستنشن مژه و کاشت مژه طبیعی اشاره کرد.هر کدام از این روش ها مزایا و معایبی را دارند که برای برخی از بیماران مناسب تر خواهند بود که در ادامه قصد داریم به این روش ها بیشتر بپردازیم.فقط باید توجه داشته باشید که برای دستیابی به بهترین نتایج باید حتما به متخصصان با تجربه مراجعه کنید.

 

کاشت مژه مصنوعی

کاشت مژه یکی از روش های کاشت مژه است که با استفاده از آن میتوانید به مژه هایی با ظاهر کاملا طبیعی دست پیدا کنید فقط باید توجه داشته باشید که این روش به هیچ وجه دائمی نیست و نتایجی که برایتان به دست می آید نهایتا برای چند ماه باقی خواهد ماند.در این روش متخصصان موهای مصنوعی را با چسب اکستنشن لا به لای مژه های فرد قرار می دهند. این کار باعث میشود تا مژه های فرد پرپشت تر و بلند تر شود.معمولا این روش عوارض خاصی را به دنبال نخواهد داشت و هزینه ی آن از کاشت مژه طبیعی کمتر است.

 

کاشت مژه طبیعی

برای افزایش تراکم و اندازه ی مژه ها بهترین روشی که میتوانید استفاده کنید کاشت مژه ی طبیعی است. برای استفاده از این روش تقریبا محدودیت خاصی وجود ندارد اما در صورتی که به علت بیماری الوپسی مژه ها دچار ریزش شده باشند امکان استفاده از این روش وجود ندارد.از میان روش های کاشت مژه تنها با استفاده از این روش میتوانید به مژه های طبیعی که قابلیت رشد دارند دست پیدا کنید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم