مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

انواع عوارض كاشت مژه مصنوعی

مژه مصنوعی

انواع عوارض كاشت مژه مصنوعی

[تعداد: 1    میانگین: 2/5]

همه ی ما میدانیم که چشم ها در زیبایی افراد نقش بسیار زیادی دارند همین مسئله باعث شده تا بسیاری از افراد برای اینکه جذابیت خود را افزایش دهند به سراغ کاشت مژه مصنوعی بروند. اما همانطور که میدانید انجام هر عملی هر چند کم اما بهرحال عوارضی را با خود به همراه دارد که کاشت مژه مصنوعی از این قاعده مستثنی نیست. از همین رو در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با عوارض کاشت مژه مصنوعی توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

کاشت مژه مصنوعی

عوارض کاشت مژه مصنوعی

باید بدانید هر کاری علاوه بر فوایدی که برای بیماران و متقاضیان به همراه دارد عوارضی را نیز با خود به دنبال دارد. در رابطه با عوارض کاشت مژه مصنوعی باید بدانید که در برخی مواقع هنگامی که به کلینیک و پزشکی معتبر مراجعه نکنید این امکان وجود دارد که دچار عفونت پلک چشم شوید در صورتی که بتوانید این مشکل را به درستی تشخیص دهید و درمان سریعی را برای آن اتخاذ کنید میتوانید از شیوع این عفونت جلوگیری کنید.

از دیگر عوارض کاشت مژه مصنوعی میتوان به خون مردگی و تورم و همچنین خارش بیش از حد پلک ها اشاره کرد که باعث جابجایی و در نتیجه پیوندی ناموفق بر روی پلک می شود. برخی پزشکان نیز با این مسئله مواجه شده اند که برخی از بیماران دچار کشیدگی پلک چشم به سمت پایین نیز شده اند. همچنین هنگامی که از مژه هایی بی کیفیت و نامرغوب استفاده شود این امکان وجود دارد که پس از گذشت چند مدت دچار ریزش مژه های اصلی خود شوید. از همین رو هنگامی که تصمیم به کاشت مژه مصنوعی می گیرید عوارض آن و تمام نکات ایمنی را در نظر بگیرید.

درمان مشکلات کاشت مژه مصنوعی

هنگامی که افراد با عوارض کاشت مژه مصنوعی مواجه می شوند در ابتدا ترس و استرس آنها را فرا میگیرد دقت داشته باشید این نکته اهمیت زیادی دارد شما باید خودتان را کنترل کنید و با آرامش بهترین پزشک را انتخاب نمایید. مطمئنا پزشکان در ابتدا به بررسی مشکل به وجود آمده می پردازند و سپس با تجویز انواع قطره ها و داروها کمک می کنند تا التهاب به وجود آمده در پلک چشم کاهش پیدا کند. برخی از بیماران نیز دچار تاری دید شده اند  با تجویز داروهایی مناسببه آنها کمک می کند تا به روال عادی زندگی خود بازگردند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم