مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

اکتولاین

اکتولاین

اکتولاین

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

اکتولاین

روش Octoline و یا اکتولاین روشی نوین جهت جوان سازی پوست و لایه برداری آن می باشد که توسط کلینیک زیبایی فوق تخصصی ایران نگین قابل ارائه می باشد.

این روش یکی از بهترین روش هایی است که می تواند لایه های مرده پوست را برداشته و باعث تغذیه بهتر پوست و بهبود گردش خون در لایه های مختلف آن شود و همچنین موجب استحکام بیشتر پوست در اسرع وقت می شود.

نتایج این روش در زمان کوتاهی پس از آغاز درمان قابل مشاهده بوده و با تکرار جلسات و ادامه درمان به صورت ماندگار در پوست نمو خواهد داشت.

اکتولاین ها به تنهایی یا بعد از میکرودم ها قابلیت از بین بردن لایه های مرده پوست را دارند که این عمل باعث گردش خون و همیچنین سفتی پوستی می شود نتیجه اکتولاین ها معمولا در جلسات اولیه قابل مشاهده می باشد ولی با افزایش تعداد جلسات نتایج بهتری دریافت کرد.

اکتولاین پوست

دستگاه اکتولاین

دستگاه اکتولاین ها با استفاده از قابلیت امواج اولتراسونیک و تولیدات پوستی معتبر و ماساژ، به از بین بردن منافظ، جوش های سرسیاه، هیدرودرمی پوست و مزوتراپی پوست صورت موثر می باشد. این دستگاه با دارا بودن هند پیس ویژه که خاص کاویتاسیون دور چشم به منظور از بین بردن پف و تیرگی و کمک به خون رسانی به این منطقه نیز کاربرد دارد. از ویژگی های دیگر دستگاه اکولاین ها می توان به ویتامینه کردن مو با بهره گیری از تکنیک jet weshing اشاره کرد که به بالابردن خون رسانی زیر پوست سر و به وجود آوردن آرامش به بیمار کمک می کند.

افراد می توانند برای ایجاد آرامش در پوست سر و صورت بخصوص در زمان های که به خاطر فعالیت بدنی و استرس روزانه پوست خسته می شود، از قابلیت های منحصر به فرد دستگاه Octoline استفاده نمایند.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم