مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

اکستنشن مژه چیست

تفاوت اکستنشن مژه با کاشت ابرو

اکستنشن مژه چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

مژه بخش جدایی ناپذیر چشم می باشد که زیبایی شما را دو چندان می کند و در صورتی که از اکستنشن مژه استفاده کنید نیاز شما را از هرگونه آرایش برطرف می کند. امروزه در بسیاری از افراد در اثر عوامل محیطی، درونی و مشکلات عصبی ریزش مو و ریزش مژه جزء یکی از معضلات شده که باعث ضایع شدن اعتماد به نفس می شود. به همین دلیل است که بسیاری از افراد به سمت اکستنشن مژه کشیده می شوند. اکستنشن مژه به چشم های شما زیبایی دو چندان می بخشد.

شما می توانید چشمان خود را با اکستنشن مژه، به فرم دلخواه خود در آورید. اما سوالی که برای بسیاری از افراد به وجود می آید این است که اکستنشن مژه چیست و چگونه انجام می شود. از همین رو در این مقاله در رابطه با اکستنشن مژه توضیحاتی خواهیم داد با ما همراه باشید.

اکستنشن مژه

اکستنشن مژه چیست؟

همانطور که می دانید اکستنشن مژه همان تارهای مصنوعی مژه بوده که بین مژه‌ های طبیعی قرار می‌گیرد. اما لازم به ذکر است که کاشت مژه دوام بیشتری داشته و نسبت به اکستنشن مژه طبیعی‌تر به نظر می‌رسد. برای قرار گیری این مژه های اضافه در بین مژه های طبیعی فرد نیاز است که تک به تک این مژه ها لا به لای مژه های پلک بالا با چسب اضافه شود و به این ترتیب نیازی نیست که از مژه مصنوعی یا آرایش زیاد استفاده کنید.

برای اطلاع از نحوه ی چگونگی اکستنشن باید بدانید که متخصص با استفاده از یک موچین مژه ها را به اندازه یک میلی متر بر روی قسمت مورد نظر قرار می دهد و پس گذشت مدتی کامل به ناحیه مورد نظر میچسبد و زمانی که از یکنواختی مژه ها اطمینان حاصل شد آن را شانه میزنند.
نکته دیگری که در رابطه با اکستنش مژه وجود دارد این است که اکستنشن مژه حدود ۲ ساعت زمان می برد و نیاز است که شما پس از گذشت ۳ الی ۴ هفته برای ترمیم به متخصص زیبایی مراجعه کنید. البته باید بدانید که این زمان به نوع مژه های طبیعی شما و همچنین سرعت رشد آنها بستگی دارد.
همچنین نیاز است که برا پاک کردن آرایش چشم خود از ژل های مخصوصی که متخصص برای شما در نظر گرفته است استفاده کنید. یکی از راه هایی که با استفاده از آن میتوانید نتیجه کار را بسنجید این است که از برس ریمل تمیز برای کشیدن مژه هایتان استفاده کنید اگر احساس کنید که مژه مصنوعی دارید متاسفانه اکستنشن مژههای شما به خوبی انجام نشده است.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند