مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بازسازی ریشه مو چگونه انجام می شود

بازسازی ریشه مو چیست

بازسازی ریشه مو چگونه انجام می شود

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

بسیاری از افراد پس از مراجعه های فراوان به کلینیک ها زیبایی و به دلایل مختلفی کاندیدای مناسبی برای کاشت مو نیستند از جمله دلایلی که باعث می شود که یک فرد نتواند از کاشت مو برای برطرف کردن مشکل ریزش مو و یا کم پشتی موها استفاده کنند میتوان به بانک موی نا مناسب، سن کم برای کاشت مو، داشتن بیماری خاص و …. اشاره کرد. اما باید به شما بگوییم که نیازی نیست نگران باشید زیرا شما به راحتی میتوانید به بازسازی ریشه مو بپردازید.

ترمیم مو یا همان بازسازی ریشه موی سر نوعی جایگزین کردن مو در فضاهای کم پشت سر و خالی از مو می باشد. اما سوالی که ذهن بسیاری از کسانی که تمایل به بازسازی ریشه مو دارند را به خود مشغول کرده اند این است که بازسازی ریشه موی سر چگونه انجام می شود. برای اینکه بتوانید پاسخ سوال خود را پیدا کنید در این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم به بررسی این مسئله بپردازیم.

بازسازی ریشه مو

بازسازی ریشه مو

همانطور که میدانید بازسازی ریشه مو به صورت شبکه ای شبیه سازی شده از پوست سر انسان می باشد که به کمک آن می توان موها را بر روی پوست سر قرار داد. پس از این کار با کمک کراتین های گیاهی آن را فیکس کرد. در بازسازی ریشه مو هیچ نیازی به بانک موی شخص نمی باشد زیرا پزشکان تنها با ریشه های موجود در داخل سر افراد سر و کار دارند همین مسئله محدودیتی در وسعت خالی بودن موی سر و همچنین تراکم موهای بازسازی شده ایجاد نمی کند.

روش های بازسازی و جوانسازی ریشه مو

یکی از روش هایی که برای بازسازی ریشه مو مورد استفاده قرار می گیرد و پزشکان عقیده دارند که یکی از بهترین روش های بازسازی ریشه مو می باشد روش HRT LD  است. در این روش موی افراد به صورت کاملا طبیعی رشد کرده و همچنین بانک موی افراد بدون هیچ آسیب و استفاده ای کاملا سالم باقی می ماند. دقت داشته باشید در روش بازسازی ریشه مو، موهایی که رشد می کنند کاملا طبیعی بوده و شما میتوانید پس از مدتی آنها را کوتاه و یا رنگ کنید. در حین بازسازی ریشه مو افراد هیچگونه درد، خونریزی و جراحی را متحمل نمی شوند و پس از انجام این عمل می توانند به روال عادی زندگی خود برگردند.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند