مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بالون معده

بالون معده

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

بالون معده

یکی دیگر از روش های ساده و بدون نیاز به عمل جراحی جهت کاهش اشتها و همچنین کاهش حجم معده بالون معده می باشد.

در کلینیک زیبایی فوق تخصصی ایران نگین جهت انجام بالون معده، ابتدا پزشک فوق تخصص گوارش  به کمک آزمایش آندوسكوپی میزان سالم بودن معده را ارزیابی میکند،پس از مشخص شدن وضعیت معده مراجعه کننده در صورت نیاز به استفاده از راهکار بالون معده جهت کاهش اشتها، بالون به داخل معده فرستاده میشود. در مرحله بعد بر اساس اندازه معده بیمار و تشخیص های اولیه انجام شده، بالون را بسته به نوع مورد استفاده قرار گرفته شده، از مایع یا هوا به میزان ۵۰۰ تا ۸۰۰ سی سی پر میشود.

بالون معده

بالون حدود دو سوم یا حدود ۷۰ درصد از حجم معده مراجعه کننده را پر خواهد کرد و سبب ایجاد احساس سیر شدن زودرس و کاذب خواهد شد.

پس از گذشت مدت تخمینی ۶ ماه (این مورد به شرایط مراجعه کننده و میزان موفقیت کاشت بالون) توسط پزشک متخصص بالون قرار داده شده از طریق آندوسكوپی مجدد از معده خارج خواهد شد.

همانطور که اشاره گردید بالون معده یکی دیگر از روش های متداول و غیر نیاز به انجام عمل جراحی برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام مطلوب می باشد. در این روش یک بالون از جنس سیلیکون نرم و قابل انبساط طی انجام آندوسکوپی به همراه یک دوربین از طریق دهان وارد معده مراجعه کننده میشود. زمانی که بالون خالی وارد معده شد با محلول نمک استریل پر خواهد شد.

استفاده از روش بالون معده سالهاست که در پزشکی و جهت کاهش وزن مورد استفاده قرار میگیرد و از از ضریب اطمینان و عملکرد بالایی برخوردار می باشد. در نسل جدید بالون های معده حجم آن قابل تنظیم است و میتوان اندازه بالون را بدون نیاز به خارج نمودن آن از معده و زمانی که در داخل معده قرار دارد افزایش یا کاهش داد. انجام این مورد از طریق یک عمل گاستروسکوپی ساده صورت پذیر می باشد.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم