مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

باید ها و نباید های روش کاشت ابرو

باید ها و نباید های روش کاشت ابرو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

باید ها و نباید های روش کاشت ابرو

امروزه زیبا بودن برای همه یک دغدغه است. نقص هایی که در ظاهر افراد بخصوص صورت مشاهده می شوند موجب خواهند شد تا گرایش به سمت عمل های زیبایی هر روز بیشتر شود. چشم و ابروی زیبا یکی از بااهمیت ترین اعضای صورت هستند که چهره را بسیار جذاب خواهند کرد. ابرو یک عضو آسیب پذیر است و کمبود مو های این ناحیه زیبایی صورت را دچار اختلال خواهد کرد. در نتیجه با حضور انواع عمل های زیبایی که کاشت ابرو در صدر آن ها قرار دارد دیگر هیچکس نگران کمبود مو های ابرو هایش نیست و با انجام کاشت ابرو می تواند مو های طبیعی و زیبایی را در مدل ابرو های خود مشاهده کند. بد نیست بدانید که در این میان یکسری نکات به عنوان باید ها و نباید های روش کاشت ابرو وجود دارد که اطلاع داشتن از آن ها خالی از لطف نیست.

باید ها و نباید های روش کاشت ابرو

قبل از عمل کاشت ابرو باید یک طراحی زیبا روی آن ها انجام گیرد

در بکارگیری انواع روش های کاشت ابرو اولین اقدام طراحی ابرو هاست. زاویه کاشت ابرو که سبب ایجاد یک چهره جدید برای فرد می شود در پایان با توجه به نظر و رضایت فرد انجام خواهد شد. با توجه به اینکه جهت رشد مو های ابرو چگونه هستند متخصص پوست و مو سعی می کند بهترین زاویه دهی را برای ابرو در نظر بگیرد و تار های مو را در جهت مناسب آن ها بکارد.

مو های انتخابی برای کاشت ابرو باید با مو های ابرو همخوانی داشته باشند

جدید ترین روش های کاشت ابرو روش SUT و روش FUE هستند. در این روش ها پس از اینکه زاویه کاشت مو های ابرو انتخاب شده و به تصویب رسید، مو های مناسب با آن از نواحی مانند بالای گوش فرد برداشت می شوند. دلیل انتخاب این ناحیه نرم و لطیف تر بودن آن هاست. ناحیه برداشت مو مهم است و حتما باید به این موضوع دقت کرد که مو ها نباید از نواحی بردشته شوند که دارای حالتی خشن است چرا که چهره فرد کاملا مصنوعی و غیر طبیعی جلوه خواهد کرد.

اگر مو های ناحیه برداشت گرافت هم رنگ و هم جنس با مو های اصلی ابرو نباشند نباید برای کاشت انتخاب شوند چرا که سبب بر هم خوردن تعادل میان یکنواختی مو های موجود در ابرو و مو های کاشته شده می شوند و به عبارتی نوعی دوگانگی و تضاد در آن ها مشاهده می شود.

در روش کاشت ابرو نباید سوزن قطور بکار گرفته شود

در کاشت ابرو با دستگاه های مدرن و اتوماتیک حتما باید از سوزن هایی برای عمل کاشت استفاده شود که دارای قطر میلی متری هستند و هیچگونه ردی از خود بر جای نمی گذارند. استفاده از سوزن هایی که پهنای بیشتری دارند سبب سوراخ کردن بیشتر پوست شده و با درد و خونریزی همراه خواهد بود، لذا یک متخصص پوست و مو با در نظر گرفتن تمام جوانب کار اقدام به انجام عمل کاشت ابرو خواهد کرد تا نتیجه دلخواه فرد بدست آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم