مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مزایای زیبایی بازو با روش لیپوماتیک بازو

جراحی لیپوماتیک برای بازو ها

مزایای زیبایی بازو با روش لیپوماتیک بازو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همانطور که میدانید برای این که زیبا باشید باید اندام متناسبی را داشته باشید در غیر اینصورت هر چقدر هم که صورتتان زیبا باشد نمی توانید به زیبایی خود ببالید. برای اینکار روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید اما قبل از هر چیز باید ببینید که تناسب اندامتان به چه علتی به هم ریخته است. برخی از افراد به علت اضافه وزن مفرط تناسب اندام شان تحت شعاع قرار می گیرد این افراد به جز رژیم های غذایی طولانی مدت و ورزش و در مواردی جراحی معده راه دیگری را برای لاغری نخواهند داشت اما افرادی که به صورت کلی دچار وزن مطلوبی هستند و فقط در قسمت هایی از بدنشان دچار چاقی شده اند می توانند با استفاده از لیپوماتیک به راحتی مشکل خود را حل کنند. لیپوماتیک برای قسمت های مختلف بدن به کار گرفته می شود که در این مطلب تصمیم گرفته ایم به لیپوماتیک بازو بپردازیم.

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو برای چه افرادی مناسب است؟

لیپوماتیک بازو برای افرادی مناسب است که در قسمت بازو و حتی زیر بغل خود به علت تجمع بیش از حد چربی ها دچار افتادگی پوست و بافت ها شده اند و ظاهر نامناسبی برایشان ایجاد شده است. با استفاده از لیپوماتیک بازو در کمترین زمان ممکن می توان به حذف این چربی ها پرداخت و ظاهر نامطولبی که چربی ها به وجود آورده اند را از بین برد فقط باید توجه داشته باشید که وزنتان باید در محدوده ی قابل قبولی قرار گرفته باشد و علاوه بر این حداقل برای مدتی ورزش و رژیم های غذایی را امتحان کرده باشید و در صورتی که نتیجه نگرفته اید به سراغ این روش بیایید.

روش لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو چگونه انجام می شود؟

در لیپوماتیک بازو ابتدا برش های کوچکی در سطح پوست ایجاد می شود. بعد از این لوله هایی به درون بافت چربی وارد می شود که ارتعاشاتی را در بافت چربی ها ایجاد می کنند. این ارتعاشات باعث می شود تا متخصصان بتواننند به راحتی به تخلیه ی چربی های از بازو بپردازند. بعد از این که تخلیه چربی ها انجام گرفته محل برش ها بخیه زده می شود. البته این برش ها در حدی کوچک هستند که جای آن ها معمولا هیچ مشکلی را به وجود نمی آورد.

 

مزایای زیبایی بازو با لیپوماتیک بازو چیست؟

زیبایی بازو با لیپوماتیک بازو مزایای قابل توجهی را نسبت به سایر روش ها دارد که باید به آن توجه داشته باشید. مهمترین مزیت این روش این است که در آن از بیهوشی استفاده نمی شود و علاوه بر این به علت برش های کوچک، جراحی های سنگینی را در آن شاهد نخواهیم بود همین باعث می شود تا عوارض این روش به حداقل ممکن برسد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم