مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

با روش های کاشت ابرو آشنا شوید

با روش های کاشت ابرو آشنا شوید

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

با روش های کاشت ابرو آشنا شوید

اگر شما جزو کاندید های کاشت مو هستید و به دلیل ریزش مو های ابرو تصمیم به کاشت ابرو گرفته اید، بهتر است در اولین گام کمی اطلاعات خود را در مورد روش های کاشت ابرو بالا برده و با آن ها آشنا شوید. در عصر امروز در کلینیک های تخصصی پوست و مو معمولا از ۳ روش برای کاشت ابرو استفاده می شود که هر چقدر مرکز زیبایی به روز تر باشد مسلما شیوه ای را بکار خواهد گرفت که جدیدتر است و عوارض کمتری را برای بیمار به همراه خواهد داشت.

با روش های کاشت ابرو آشنا شوید

با روش SUT ابروانی متراکم و زیبا داشته باشید

یکی از بهترین روش های کاشت ابرو روش SUT است. خوشبختانه می توان گفت که بهره مندی از این روش برای تمام مدل ابرو ها امکان پذیر است. ابرو هایی که دچار شکستگی هستند و یا ابرو هایی که به دلیل حجم کم قبلا هاشور زده شده اند و یا تاتو روی آن ها صورت گرفته است نیز قابل بازسازی با این متد می باشند. روش SUT یک شیوه سریع و آسان است که با توجه به تراکم بالا در کاشت ابرو بهترین و عالی ترین روش حاضر به شمار می رود. طی این روش با بی حسی که در موضع صورت می گیرد، گرافت های مو از طریق دستگاه اتوماتیک برداشت شده و بدون خونریزی و ایجاد اسکار یا عارضه خاصی به محل کاشت مو انتقال داده خواهد شد.

با روش FUE بدون اسکار کاشت ابرو را انجام دهید

یکی از پرکاربرد ترین روش های  کاشت ابرو روش FUE می باشد. تا قبل از اینکه متد SUT رونمایی شود، این روش در اکثر کلینیک های تخصصی پوست و مو مورد استفاده قرار می گرفت و دلیل بارز آن جلوگیری از اسکار بود. این متد دورن نقاهت خاصی ندارد. به طور معمول از مو های ناحیه گوش که دارای لطافت و نرمی بیشتری نسبت به سایر نقاط بدن هستند، در تمامی روش های کاشت ابرو استفاده می شود. فولیکول های مو بعد از ایجاد بی حسی با دقت از ناحیه اهدا کننده شده شده و در محل کم تراکم ابرو ها کاشته می شود.

روش FUT و کاشت ابرو با ایجاد اسکار

کاشت ابرو با ایجاد اسکار جزو روش های قدیمی تر است که به آن روشی نواری نیز گفته می شود. از طریق روش FUT در ناحیه اهدا کننده یک برش ایجاد شده و نواری حاوی تار های مو از آن جدا خواهد شد. این شیوه عموما با عوارضی همچون درد و عارضه های ناشی از بیهوشی فرد همراه است. همچنین جای زخم باقی مانده یکی از بدترین تجربیات فرد است که در نتیجه این عمل برای او باقی خواهد ماند. فولیکول های مو پس از جداسازی از برش نواری با استفاده از این متد در محل ابرو کاشته می شود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند