مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین روش حذف موهای زائد هورمونی

موهای زائد هورمونی چیست

بهترین روش حذف موهای زائد هورمونی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

موهای زائد هورمونی یکی از مشکلات شایع خانم ها می باشند که به دلیل افزایش هورمون های مردانه در بدن خانم ها ایجاد می شوند و باعث می گردند موی خانم ها در نقاط مختلف بدن و صورت از حالت کرکی و نرم خارج گردد و ضخیم، خشن و تیره شود  و سرعت رشد آنها چندین برابر افزایش پیدا نماید به گونه ای که رفع این موها معمولا وقت و هزینه بسیار را برای فرد رقم می زند و این موضوع باعث آزرده خاطر هر فردی خواهد شد و این وضعیت مخصوصا برای خانم ها کلافه کننده خواهد بود.

دلایل ایجاد موهای زائد هورمونی

خانم های بسیاری به دلایلی مانند افزایش بیش از حد هورمون مردانه در بدن خود، وجود کیست تخمدان در رحم، مصرف قرص های ضد بارداری و داروهای استروئیدی دچار پرمویی هورمونی می شوند که این پرومویی در صورت آنها در نواحی پشت لب ، چانه و زیر گلو  و در نواحی مختلف مانند سینه ها ایجاد می شود.

موهای زائد هورمونی


درمان موهای زائد هورمونی

گر چه درمان مختلف دارویی و سنتی برای خانم هایی که دچار پرمویی شده اند توسط متخصصین و افراد غیره تجویز می گردد اما این درمان ها شاید موها را کمی نازک و کم پشت نماید اما هرگز موجب رفع دائمی آنها نخواهد شد و به دلیل مقاومت بالای این موها در مورد انواع درمان های دارویی باید از روش های نوین مانند لیزر درمانی در جهت کاهش این موها بهره گرفته شود اما قبل از شروع درمان باید فرد داروهای متعادل کننده هورمونی استفاده نماید تا اثرات درمان برروی موها بیشتر نمودار گردد.

بهترین روش حذف موهای زائد هورمونی

امروزه یکی از بهترین روش های حذف موهای زائد هورمونی لیزر درمانی این موها در جلسات متعدد می باشد که در این درمان اشعه لیزر با تابش و متمرکز شدن بر ریشه موها موجب تخریب فولیکول های مو در نهایت از بین بردن آنها می گردد و پس از طی کردن جلسات لیزر درمانی با استفاده از دستگاه های لیزری مناسب موهای زائد درصد بالایی از این موها دیگر رشدی نخواهند داشت و از بین خواهند رفت و لیزر درمانی به دلیل طول زیاد جلسات معمولا هزینه بالایی را برای فرد رقم خواهد زد.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند