مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین روش کاشت ریش چیست؟

بهترین روش کاشت ریش چیست؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

مردان بسیاری هستند که ریش و سبیل خود را به طور کامل اصلاح می کنند و همیشه از رشد چند میلی متری موهای این ناحیه از صورت جلوگیری می کنند ، برخلاف این دسته ، مردان دیگری وجود ریش و سبیل را نشانه ی جذابیت مردانه می دانند ، لذا ایجاد هر گونه عارضه نظیر ؛ ریزش و کم پشتی موهای ناحیه ریش و سبیل براب آنها ناراحت کننده است ، در همین راستا در این مقاله ، بهترین روش کاشت ریش برای افراد متقاضی این عمل زیبایی ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

علل ریزش موهای ریش

یک مرد ممکن است در اثر عواملی مانند ؛ زمینه ی ارثی یا ژنتیکی ، سوختگی صورت ، ایجاد زخم و جراحت ، انجام جراحی ، بیماری آلوپسی و … بخشی یا کل موهای ریش خود را از دست دهد  که می توان با عمل کاشت مو ، موهای ریزش کرده را ترمیم نمود .

روش کاشت ریش

روش کاشت ریش

در عمل کاشت ریش ، می توان از موهای خارج خط ریش و موهای کنار گوش فرد به عنوان فولیکول موهای اهدایی استفاده کرد ، با برداشت فولیکول های مو از این نواحی تحت بیحسی موضعی و با ایجاد شکاف های بسیار ریزی به کمک ابزار بسیار ظریف ، به پیوند زدن موها در نواحی ریزش کرده طی چند ساعت با دقت و ظرافت و توجه به حالت خواب موها در ریش ، اقدام می شود تا حدود ۹ الی ۱۲ ماه بعد ، با رشد کلیه ی فولیکول های مو ، ظاهر ریش طبیعی و نرمال گردد .

بهترین روش کاشت ریش

عمل کاشت ریش را می توان با روش های مختلف ؛ FIT ، FUT ، SUT ، FUE و … انجام داد اما از آنجا که عمل کاشت مو در ریش به تعداد فولیکول های کمتری در مقایسه با موهای ناحیه ی سر نیاز دارد ، لذا بهترین روش، استفاده از دستگاه اتوماتیک پانچ لیزری در روش SUT می باشد که علاوه بر عدم نیاز به برداشت نواری فولیکول های مو ، با سرعت و دقت بالایی ، عملیات کاشت در خط طراحی شده رویش موها ، انجام خواهد شد که نتایج طبیعی و زیبایی را حاصل خواهد کرد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم