مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین سن برای کاشت مو چه موقع است

بهترین سن کاشت مو

بهترین سن برای کاشت مو چه موقع است

[تعداد: 2    میانگین: 4/5]

ریزش مو امروزه به یکی از اصلی ترین موضل زندگی مردم تبدیل شده است به گونه ای که افراد زیادی با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند و تقریبا تمامی آنها به دنبال راهی برای درمان هستند. از همین رو باید به شما بگوییم که درمان های زیادی برای درمان ریزش مو و یا کم حجم شدن آنها وجود دارد اما یکی از بهترین و موثرترین آنها کاشت مو می باشد. مطمئنا می دانید که کاشت مو نیز خود به روش های مختلفی انجام می شود اما چیزی که بیشتر از همه اهمیت دارد این است که چه زمانی باید به سراغ کاشت مو برویم. در واقع بهترین سن برای کاشت مو چه موقع است؟

شاید با خود بگویید که معمولا با افزایش سن افراد دچار ریزش مو می شوند اما این یک باور غلط است حتی این امکان وجود دارد که افرادی به خصوص آقایان در سن ۲۰ سالگی با این مشکل مواجه شوند اما آیا آنها میتوانند کاشت مو انجام دهند؟ برای دانستن پاسخ این سوال ها با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم در رابطه با آن توضیحاتی ارائه دهیم.

بهترین سن برای کاشت مو

بهترین سن برای کاشت مو

همانطور که میدانید ریزش مو یکی از شایع ترین اتفاقاتی است که برای افراد رخ می دهد و بسیاری از آنها در صورتی که بودجه کافی داشته باشند به سراغ کاشت مو نیز می روند. اما سوالی که برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که بهترین سن برای کاشت مو چه موقع است. مسلما افراد زیادی را مشاهده کرده اید در سنین کم و حتی ۲۰ سالگی با مشکل ریزش مو مواجه شده اند اما باید بدانید که پزشکان به آنها اجازه کاشت مو نمی دهد زیرا ریزش موی آنها هنوز الگوی مشخصی پیدا نکرده و از همین رو هنگامی که افراد کاشت مو انجام میدهند موهایی که از قبل داشته اند نیز دچار ریزش شده و به طور کل موهایشان را از دست می دهند.

به همین دلیل بسیاری از پزشکان بهترین سن برای کاشت مو را ۳۰ سالگی به بعد می دانند زیرا هم بخش هایی که دچار ریزش مو شده اند کامل مشخص است هم پس از کاشت دچار ریزش مو نمی شود.

روش های کاشت مو

روش های زیادی برای کاشت مو وجود دارد که با توجه به بودجه شما و همچنین بررسی هایی که پزشک انجام می دهد یکی از آنها انتخاب می شود از معروف ترین این روش های میتوان به روش FUT و SUT اشاره کنیم.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند