مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین فصل کاشت مو

بهترین فصل کاشت مو

بهترین فصل کاشت مو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

بهترین فصل کاشت مو

بهترین فصل کاشت مو چه زمانی است؟ و آیا کاشت مو زمان خاصی دارد؟ کاشت مو عملی است که در آن، فولیکول های مو از منطقه اهدا کننده، که دارای بانک موی قوی تری است، به منطقه گیرنده، که دچار کم پشتی مو یا طاسی شده است، پیوند زده می شود. اما شرایط کاشت مو و اقدامات قبل و بعد از عمل کاشت مو، باعث شده است تا افراد به دنبال بهترین فصل کاشت مو باشند و از همین رو به تبلیغات بسیاری اعتماد نمایند.

بهترین فصل کاشت مو چه زمانی است؟

شاید متقاضیان عمل کاشت مو در تبلیغات بسیاری، عبارت بهترین فصل کاشت مو را مشاهده کرده باشند. اما باید بگوییم از لحاظ علمی هیچ دلیل و توجیه منتطقی برای انتخاب بهترین فصل کاشت مو وجود ندارد و انتخاب زمان مناسب برای انجام عمل کاشت مو تنها به خود فرد و برنامه کاری و شخصی زندگی وی بستگی دارد.

در واقع باید گفت همانطور که بهترین فصل کاشت مو وجود ندارد، نمی توان فصلی را تعیین کرد که عمل کاشت مو در آن فصل مناسب نباشد. باید توجه داشت که مراحل رشد مو بعد از کاشت مو مشخص است و در هر زمانی که موها کاشته شوند، مدت زمان یکسانی را برای طی مراحل رشد، طی می کنند. تنها موردی که شاید بتوان به آن اشاره کرد، مراقبت های بعد از عمل کاشت مو است که با توجه به آن ، باید زمانی اقدام به کاشت مو نمود که تمامی شرایط لازم را برای انجام مراقبت های پس از عمل کاشت مو به صورت دقیق و کامل داشته باشید.

فصل کاشت مو

چه زمانی اقدام به کاشت مو نماییم؟

همانطور که گفته شد، علیرغم تبلیغات گسترده برای بهترین فصل کاشت مو ، هیچ زمانی نیست که مناسب تر از سایر اوقات برای عمل کاشت مو باشد. شما فقط باید توجه داشته باشید که زمانی که تصمیم به انجام عمل کاشت مو گرفتید، آن را به تعویق نیاندازید. زیرا هر چه زودتر شما به عمل کاشت مو اقدام کنید، نتایج آن را نیز زودتر مشاهده می کنید.

به علاوه باید در انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو نیز دقت کنید. آنچه مسلم است این است که کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی هیچ گاه بهترین فصل کاشت مو را به شما پیشنهاد نمی کند بلکه، با ارائه مشاوره های دقیق و لازم شما را به انجام عملی بی خطر و با بهترین نتیجه راهنمایی می کند.

برخی باورهای غلط درباره عمل کاشت مو

تبلیغات مختلف درباره بهترین روش های کاشت مو و سودجویی بسیاری از افراد غیر متخصص از انجام عمل های زیبایی در مراکز غیر تخصصی باعث شده است تا باورهای غلطی درباره روش های کاشت مو در ذهن مردم نقش ببندد. از جمله این باورهای غلط می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رویش موی عروسکی نتیجه کاشت مو است.
  • ممکن است در اثر کاشت مو مبتلا به سرطان شویم
  • بهترین فصل کاشت مو بهار است
  • کاشت موی ارزان نتیجه ای یکسان با سایر روش های کاشت مو دارد.

اما واقعیت این است که این تمام این ها چیزی جز تبلیغات کاشت مو در مراکز غیر مجاز عمل زیبایی کاشت و ترمیم مو نیست. برای اینکه درگیر این تبلیغات نشوید و بهترین نتیجه را در ازای پرداخت هزینه کاشت مو بگیرید، لازم است تا به بهترین کلینیک کاشت مو در تهران و ایران مراجعه نمایید.

پس به خاطر داشته باشید که عمل کاشت مو در تمام فصول قابل انجام است و تنها زمان محدود کننده برای انجام عمل جراحی زیبایی کاشت و پیوند مو، سن کاشت مو است. به صورتی که پزشکان توصیه می کنند این عمل در سنین بالای ۳۰ سال در مردان و زنان انجام شود تا سطح فعالیت هورمون های رشد مو و ریزش مو به مقدار ثابتی برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم