مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین متد پیوند مو

بهترین متد پیوند مو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

بهترین متد پیوند مو

افرادی که با کم مویی و یا بی مویی در نواحی مختلف سر و صورت خود مواجهند، ترجیح می دهند تا به جای هدر دادن وقت خود و صرف کردن انرژی بر روی روش های سنتی و زمان بر، با استفاده و بهره گیری از روش های جدید و مدرن بتوانند به یک نتیجه بی همتا برسند. در کلینیک های تخصصی کاشت مو و پیوند مو از روش هایی جدید بهره گرفته می شود که علاوه بر اینکه بسیار راحت تر هستند، بهترین نتایج درمانی را در اختیار مراجعه کنندگان خواهند گذاشت. در ادامه به معرفی یکی از بهترین متد پیوند مو می پردازیم.

آیا با کاشت مو به روش SUT آشنایی دارید؟

یکی از برترین تکنیک هایی که در حال حاضر برای کاشت مو از آن استفاده می شود متد پیوند مو SUT می باشد. مردم دیگر از روش های پردرد یا وقت گیر خسته شده اند و حاضرند تا یک هزینه خوب بپردازند اما نتیجه گیری خوبی را مشاهده نمایند. روش های رایجی که نیازمند جراحی و پس از آن تحمل دوران نقاهت طولانی باشد به شدت برای بیماران کسل کننده است. امروزه مجرب ترین تیم های پزشکی در مراکز تخصصی کاشت و پیوند مو از روش SUT استفاده می کنند.

جدیدترین متد پیوند مو

انتقال سالم گرافت ها در روش SUT

در روش SUT با استفاده از دستگاه اتوماتیک گرافت ها (دسته های یک یا چند شاخه مو) از ناحیه اهدا کننده جدا شده و به ناحیه گیرنده انتقال داده می شود. مراحل این عمل تحت نظر متخصص پوست و مو انجام می پذیرد. به علت اینکه فولیکول های مو فریز می شوند لذا گرافت ها به طور سالم منتقل شده و هدر رفت مو ها بسیار ناچیز و حتی کمتر یک درصد خواهد بود.

خط رویش طبیعی مو، عدم وجود اسکار و کاشت مو درتراکم بالا را با روش SUT تجربه کنید

ایجاد یک خط رویش طبیعی برای افرادی که جهت انجام عمل کاشت مو اقدام می کنند بسیار مهم است. خوشبختانه با استفاده از این متد جدید شما شاهد یک خط رویش بسیار زیبا و نرمال خواهید بود. همچنین در این متد هیچگونه جای زخمی را دیده نمی شود چرا که هیچ محلی برش داده نخواهد شد. در نتیجه خونریزی و درد قابل توجهی نیز وجود نخواهد داشت. در واقع می توان گفت که عوارض جانبی روش SUT به عدد صفر بسیار نزدیک است.

متد پیوند مو

پس از انتخاب بهترین متد پیوند مو، در یک جلسه انجام کاشت مو و پیوند موی طبیعی با روش SUT می توان حدود ۱۰٫۰۰۰ تا ۱۴٫۰۰۰ تار مو را جا به جا کرده و در ناحیه کاشت قرار داد. جالب است که شما بعد از انجام کاشت مو و گذشت مدت زمان اندکی قادر نخواهید بود که مو های پیوند شده را از مو هایی که در ابتدا روی سر یا ناحیه مد نظر قرار داشته اند، تمیز دهید. این امر بیانگر نتیجه فوق العاده و  منحصربفرد روش SUT می باشد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم