مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تاثیر لیزر بعد از کاشت مو چقدر می باشد

اثر لیزر بعد از کاشت مو

تاثیر لیزر بعد از کاشت مو چقدر می باشد

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

اگر شما هم جزء افرادی باشید که دائما به دنبال روشی می گردند که به درمان ریزش موهای خود بپرردازند قطعا با کاشت مو و روش های آن آشنا هستید. کاشت مو یکی از روش هایی است که اثر بخشی خود در درمان ریزش مو و طاسی را به خوبی ثابت کرده است به همین علت بسیاری از افراد که به دلایل مختلف دچار ریزش مو و یا کم پشتی مو شده اند از این روش بهره می گیرند و به نتیجه ی مطلوب می رسند. اثر بخشی کاشت مو در مدت زمان کوتاهی قابل مشاهده است به همین دلیل نیازی نیست که برای مشاهده ی آن مدت زمان زیادی را صبر کرد. معمولا کاشت مو به تنهایی نتایج قابل قبولی را به دنبال دارد و با رعایت نکات بعد از کاشت مو لازم نیست تا فرد نگران رشد موهای جدید باشد اما برخی از افراد نیز تصور می کنند تاثیر لیزر بعد از کاشت مو می تواند قابل توجه باشد به همین دلیل در سوالات خود مطرح می کنند.

تاثیر لیزر بعد از کاشت مو

کاشت مو چه فوایدی دارد؟

کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که می توان برای درمان ریزش مو از آن بهره گرفت و فواید قابل توجهی را نسبت به سایر روش ها دارد. همین موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد از کاشت مو استفاده کنند. نتیجه بخشی حتمی و سریع یکی از مهمترین فوایدی است که کاشت مو دارد و آن را از همه ی روش ها متمایز می کند. کاشت مو در بسیاری از موارد می تواند  به تنهایی کاساز باشد اما در مواردی هم به دستور پزشک می توان از تاثیر لیزر بعد از کاشت مو بهره گرفت تا با تحریک فولیکول ها روند رشد موها تسریع شود.

 

تاثیر لیزر بعد از کاشت مو

به صورت کلی استفاده از لیزر برای افزایش رشد مو بعد از کاشت باید حتما به دستور پزشک صورت گیرد چون به صورت دقیق نمی توان تاثیر لیزر بعد از کاشت مو را کاملا نادیده گرفت یا آن را توصیه کرد. معمولا استفاده از لیزر زمانی صورت می گیرد که وضعیت بیمار به حالت طبیعی رسیده و مدت زمان معینی از زمانی که موها کاشته شده اند سپری شده باشد.

تاثیر لیزر بعد از کاشت مو هم دقیقا مانند تاثیر لیزر برای سایر بیماران میباشد. اشعه ی لیزر با تحریک فولیکول های مو باعث می شود تا سرعت رشد مو افزایش پیدا کند و موهای ضعیف و نازک تقویت شوند. تقویت موهای نازک و ضعیف باعث می شود تا بسیاری از موهای سر که به راحتی قابل رویت نیستند دیده شوند و کم پشتی مو تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم