مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تازه ترین روش های پیوند مو

انواع روش های پیوند مو

تازه ترین روش های پیوند مو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

تازه ترین روش های پیوند مو

آگاهی از تازه ترین روش های پیوند مو به داوطلبان کاشت مو در سراسر جهان کمک خواهد کرد تا بتوانند با چشمی باز و با اطلاع از همه جوانب عملی که می خواهند انجام دهند، بهترین شیوه را به کمک پزشک متخصص پوست و مو انتخاب نمایند. مسلما در یافتن یک روش ایده آل کشش افراد به سمت متد های نوین است که هیچ عارضه را با خود به همراه ندارد.

انواع روش های پیوند مو

SUT تازه ترین روش های پیوند مو

روش SUT که جدیدترین و تازه ترین روش های پیوند مو و کاشت موی طبیعی می باشد در مقایسه با روش های قبل از خود از مزایای بیشتری برخوردار است. در این شیوه بیشتر مراحل کاشت مو به وسیله یک دستگاه اتوماتیک انجام می شود و پزشک فقط بر آن نظارت می کند. فولیکول های مو هم در مرحله برداشت مو و هم در مرحله کاشت مو توسط یک وسیله به نام پانچ لیزری از قسمت پشت سر که در اکثر مواقع ناحیه اهده کننده مو می باشد جدا شده، فریز شده و سپس در زمان مناسب انتقال داده خواهد شد.

بی حسی موضعی، دوران نقاهت بسیار کوتاه، عدم ایجاد اسکار و خونریزی به دلیل کاربرد پانچ لیزری از بهترین مزایای قابل بیان برای انجام این روش می باشند. نکته قابل توجه برای پزشکان متخصص پوست و مو سیستم فریز و استفاده از پانچ است که در کنار هم شرایطی بسیار مساعد را فراهم نموده است تا درصد از بین رفتن احتمالی فولیکول های مو به کمتر از یک درصد برسد. همچنین در روش SUT این امکان وجود دارد که بیش از ۱۰٫۰۰۰ تار مو انتقال داده شود و تراکمی دلخواه در ناحیه دریافت کننده مو به وجود آید.

روش های کاشت و پیوند مو

روش غیرجراحی FIT

روش FIT نیز یک روش بسیار خوب و پرکاربرد برای کاشت مو و پیوند مو می باشد که در آن از پانچ برای انجام مراحل برداشت و کاشت مو های بهره گرفته می شود. روش هایی که در آن ها برای کاشت مو از پانچ استفاده می شود معمولا به نام تکنیک شکاف نیز شهرت دارند. مزایای این روش که یک شیوه غیر جراحی است و در آن بیهوشی صورت نمی گیرد، راحت و آسان بودن آن است. در واقع هم تیم پزشکی و هم مراجعه کننده کاشت مو به دلیل انجام سریع تر کاشت مو نسبت به روش های پیشین که نیازمند ایجاد برش های نواری در ناحیه اهدا کننده بوده و با زخم و بخیه همراه هستند، بسیار راحت خواهند بود.

زمان انجام روش FIT نیز بسیار کمتر از تکنیک های قدیمی قبل از آن است. برای داوطلبانی که دارای مو های ضخیم و تیره در بانک موی خود هستند معمولا از این روش استفاده می شود. قبل از اینکه با این روش عمل کاشت و پیوند مو انجام شود حدود صد گرافت را جهت ارزیابی کردن برداشت می کنند تا بتوانند میزان سطح کیفی فولیکول های مو را مورد بررسی قرار دهند و سپس اقدام به کاشت مو خواهند کرد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم