مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

ترمیم موهای سوخته چگونه انجام می شود

درمان موهای سوخته و آسیب دیده

ترمیم موهای سوخته چگونه انجام می شود

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

در صورتی که از موهای سر مراقبت شود قطعا این موها می توانند زیبایی خاصی را برای فرد به وجود آورند و در زیبایی تاثیر قابل توجهی را داشته باشند اما در برخی از مواقع متاسفانه با وجود مراقبت های زیاد نمی توان از موها مراقبت کرد و مشکلاتی برای موها به وجود می آید که باعث می شود سلامت موها به خطر بیفتد. یکی از این موارد سوختگی موهاست که برخی از افراد دچار آن می شوند. سوختگی موها مشکلی است که ممکن است برای هر فردی در زندگی اتفاق بیفتد. در صورتی که سوختگی موها زیاد باشد لازم است تا به ترمیم موهای سوخته پرداخت تا بتوان اثرات آن بر روی زیبایی راه کاهش داد.برای ترمیم موهای سوخته روش hrt به عنوان روشی نوین در درمان موهای آسیب دیده پیشنهاد می شود و میتواند تا زمان مجدد رشد مو ها زیبایی را برایتان به وجود آورد و از مشکلات روحی ناشی از کچلی بعد از سوختگی جلوگیری کند.

ترمیم موهای سوخته

ترمیم موهای سوخته چگونه انجام میشود؟

ترمیم موهای سوخته با استفاده از روش hrt انجام می شود این روش یکی از بهترین روش هایی است که برای افرادی که دچار ریزش مو و یا سوختگی مو شده اند می تواند نتایج قابل توجهی را داشته باشد. با استفاده از این روش می توانید در طول یک جلسه شاهد موهایی کاملا طبیعی باشید بدون اینکه مشکلی برایتان به وجود آید. ترمیم موهای سوخته با استفاده از موهای مصنوعی انجام می شود این موها از الیاف طبیعی ساخته شده اند و با استفاده از چسب بر روی سر فیکس می شوند به همین علت عوارضی را برایتان به وجود نخواهد. ضمنا این موها قبل از اینکه بر روی سر قرار بگیرند با موهای بیمار از نظر رنگ و تراکم شبیه سازی می شوند و از نظر ظاهر هیچ تفاوتی را با موهای طبیعی نخواهند داشت.

 

فواید ترمیم موهای سوخته چیست؟

اولین فایده ی ترمیم موهای سوخته این است که از آسیب های روحی که به دنبال آن به وجود می آید جلوگیری می شود. افرادی که به دلیل سوختگی موهای خود را از دست می دهند بسیار آسیب پذیر شده و دچار مشکلات روحی می شوند. مخصوصا این موضوع در خانم ها می تواند مشکلات بیشتری را ایجاد کند. ترمیم موهای سوخته با روش hrt در یک جلسه انجام می شود، ظاهری کاملا طبیعی دارد و علاوه بر این عوارضی را برایتان به وجود نمی آورد.

 

عوارض ترمیم موهای سوخته چیست؟

بسیاری از افراد تصور میکنند ترمیم موهای سوخته می تواند برایشان مضر باشد به همین علت تصمیم می گیرند تا زمانی که موها رشد مجدد پیدا می کنند صبر کنند اما بهتر است بدانید به علت این که در ترمیم مو از برش و جراحی استفاده نمی شود و از موها و چسب های گیاهی استفاده می شود قطعا احتمال بروز عوارض به صفر می رسد.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند