مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بعد از ترمیم و کاشت مو ریزش کاشت مو وجود دارد

ریزش مو بعد از کاشت مو

بعد از ترمیم و کاشت مو ریزش کاشت مو وجود دارد

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

ریزش مو مشکلی است که میتواند در هر مقطعی از زندگی برای فرد به وجود آید اما آنچه در این میان اهمیت دارد این است که بتوان با مشاهده ی اولین علائم آن به درمان این مشکل پرداخت تا عوارض احتمالی ریزش مو کاهش پیدا کند. خوشبختانه درمان های زیادی برای درمان کچلی و طاسی وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد اما بسیاری از افراد به دلیل تصوراتی که از عوارض برخی روش ها دارند از آن خودداری می کنند. همچنین برخی دیگر نیز به علت موقتی بودن روش هایی که وجود دارد از استفاده از آن ها پرهیز می کنند چون تصور می کنند بعد از مدت زمان کمی دوباره موهایشان ریزش پیدا می کند. اما بهتر است بدانید در روش هایی مانند کاشت مو می توان ریزش مو را به طور کاملا از بین برد بدون این که نگران ریزش کاشت مو بود و به روش های موثرتری فکر کرد. در این مطلب بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

ریزش کاشت مو

احتمال ریزش کاشت مو

بسیاری از افراد قبل از اینکه برای درمان کچلی و طاسی به روش کاشت مو اقدام کنند این سوال را مطرح می کنند که آیا احتمال ریزش کاشت مو وجود دارد و یا اینکه موهایی که کاشته می شوند تا آخر عمر برای فرد باقی می مانند؟

برای پاسخ به این سوال بهتر است قبل از هر چیز بدانید که موهایی که در روش کاشت برایتان به وجود می آید هیچ تفاوتی را با موهای عادی نخواهند داشت چون در کاشت مو دقیقا از فولیکول هایی که در نقاط مختلف بدن فرد وجود دارد استفاده می شود به همین دلیل باید انتظار هر مشکلی که برای موهای واقعی به وجود می آیند را داشت. به همین دلیل باید بعد از کاشت موی طبیعی هم احتمال ریزش کاشت مو را داد و برای جلوگیری از آن راهکارهای لازم را به کار گرفت.

 

احتمال ریزش کاشت مو در موهای ترمیم شده

یکی از روش هایی که برای درمان کچلی و طاسی مورد استفاده قرار می گیرد ترمیم مو است این روش نیز تا حد زیادی می تواند اثرات نامطلوبی را که کم پشتی مو برای فرد به وجود می آورد را درمان کند اما این روش نیز به هیچ وجه دائمی نمی باشد. البته در این روش ریزش کاشت مو وجود ندارد اما باید هر چند سال یکبار برای تعویض پروتز و اقدامات لازم به کلینیک ها مراجعه کرد. البته رعایت نکاتی که وجود دارد مانند استفاده نکردن از سشوار برای خشک کردن موها و جلوگیری از تابش نور مستقیم آفتاب میتواند باعث شود تا ترمیم مو در مدت زمان بیشتری برای فرد تاثیر داشته باشد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند