مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تزریق چربی

تزریق چربی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

تزریق چربی

معمولا با افزایش سن و افزایش خطوط چین و چروک در مناطق مختلف پوست نظیر صورت و گردن، کاهش در حجم صورت و ایجاد گودال های موضعی نیز میتواند یکی از مهمترین نگرانی های افراد باشد. در این موارد با بالا رفتن سن و تغییر شرایط فیزیکی بدن ، در برخی اشخاص پوست صورت نیز میتواند دچار فرو رفتگی و لاغری شود. برای کنترل و رفع این مورد در کلینیک زیبایی فوق تخصصی ایران نگین به مراجعین عزیزی که به دنبال بازیابی حجم صورت و جوانسازی پوست صورت خود هستند، استفاده از روش تزریق چربی به صورت مستقیم به بخش های مختلف صورت را پیشنهاد می دهیم.

جهت آشنایی بیشتر شما مراجعین محترم، در ادامه به مراحلی که جهت انتقال و تزریق چربی مورد نیاز است به صورت خلاصه اشاره خواهد شد، شایان ذکر است مراحل یاد شده برای اکثر بخش های صورت نظیر زیر چشم، لب و گونه مشابه می باشد.

۱- نمونه گیری و برداشت چربی

در این مرحله انتقال چربی با استفاده از لیپوساکشن برای برداشتن چربی اضافه از اندام های اهدا کننده صورت میپذیرد.اندام های اهدا کننده می توانند شکم، باسن، ران ها و سایر اندام های مشابه آن باشد.

در طی این مرحله جهت برداشت سلول های چربی سالم، به مقدار بسیار کمی لیپوساکشن نیاز می باشد.

این سلول های چربی از اندام اهدا کننده با یک سوزن نمونه برداری زیر پوستی یا یک لوله مخصوص موسوم به کانولا برداشته می شود و این عملیات توسط متخصصی کلینیک نگین ایران نوین با نهایت ظرافت و دقت صورت میپذیرد تا از بروز هر گونه آسیب احتمالی به سلول های چربی جلوگیری شود.

یکی از مزایای دیگر انتقال چربی نیز این مورد می باشد که در این روش امکان برداشت چربی از اندام مد نظر بیمار جهت کاهش حجم چربی در آن اندام وجود دارد.

تزریق چربی به صورت

۲- آماده سازی و جداسازی سلول های چربی

در این مرحله پس از گرفته شدن چربی با سلول سالم از بافت اهدا کننده، جهت جدا سازی کامل سلول های چربی از ناخالصی ها و مایعات اطراف، توسط دستگاه سانتریفیوژ با سرعت بسیار بالا برای دقایقی چرخانده میشود. پس از حصول اطمینان از جداسازی کامل و صحیح سلول های چربی، چربی های آسیب دیده و نا کار آمد جهت تزریق در بافت مد نظر، حذف شده و در صورت نیاز دیگر اصلاحات مورد نیاز نیز بر روی چربی داده خواهد شد.

پس از انجام مراحل فوق بیمار جهت آغاز عملیات تزریق چربی توسط پرسنل بخش آماده سازی خواهد شد.

۳- تزریق سلول های چربی در بافت صورت

در این مرحله توسط متخصصین کلینیک ایران نگین، تزریق چربی در بخش های مدنظر صورت (برای مثال گونه، لب و چشم) به صورت کامل انجام خواهد شد تا فرم دهی مورد نظر در نهایت حاصل گردد.

شایان ذکر است پزشک متخصص از قبل محل های نیازمند تزریق چربی صورت را مشخص کرده است.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم