مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تعداد جلسات کاشت مو چقدر است

تعداد جلسات کاشت مو چقدر است

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

اگر شما جزء افرادی باشید که به تازگی دچار ریزش مو شده اند قطعا راه و روش های مختلفی را باید امتحان کرده باشید که برایتان نتیجه ی مطلوبی را به دنبال نداشته است برای همین به دنبال روش هایی می گردید که برایتان کارساز باشد و بتواند با استفاد هاز آن به راحتی ریزش موی خود را درمان کنید. بهتر است بدانید برای اینکار در وحله ی اول باید علت ریزش موهایتان مشخص شود در صورتی که علت ریزش موهایتان ارثی باشد و نتوانتید با استفاده از داروها آن را درمان کنید قطعا بهترین روش درمان کاشت مو خواهد بود. تعداد جلسات کاشت مو معمولا با توجه به شرایط فرد انتخاب می شود اما در همه ی حالات مقداری نخواهد بود که فرد را دچار کلافگی کند و در همه ی روش ها فرد بعد از مدت زمان کمی نتایج قابل قبولی را دریافت می کند و این باعث می شود تا در سریعترین زمان به ظاهر قابل قبولی دست پیدا کند.

تعداد جلسات کاشت مو

تعداد جلسات کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟

تعداد جلسات کاشت مو همانطور که گفتیم به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهمترین عامل آن می توان به روشی که برای کاشت مو استفاده می شود اشاره کرد.در برخی از روش ها به دلیل این که مراحلی از کاشت مو با استفاده از دستگاه ها و به صورت اتوماتیک انجام می شود میتوان در یک جلسه تعداد فراوانی از موها را کاشت اما روش هایی هم وجود دارند که استخراج مو و کلیه ی مراحل کاشت به صورت دستی انجام می شود قطعا در این روش ها تعداد جلسات کاشت مو افزایش پیدا میکند.

علاوه بر این تعداد موهای فرد و میزان کم پشتی موها نیز می تواند در تعداد جلسات کاشت مو تاثیر بسزایی را داشته باشد در برخی از افراد ممکن است کاشت مو با تعداد اندکی مو انجام شود در صورتی که در افراد دیگر لازم باشد تا مقدار زیادی از موها کاشته شوند.

 

تعداد جلسات کاشت مو حدودا چقدر خواهد بود؟

معمولا تعداد جلسات کاشت مو در بسیاری از افراد یک الی دو جلسه است که در روزهای متوالی انجام می شود. اما در مواردی تعداد جلسات بیشتر بین نه ماه تا یک سال باید ما بین آن فاصله قرار داشته باشد تا فرد به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کند. در روش های fit  و fut معمولا به دلیل اینکه می توان تعداد زیادی مو کاشت به تعداد جلسات کمی نیاز است و حتی می توان در یک جلسه تمام کار کاشت مو را انجام داد البته بازهم باید به این نکته توجه داشته باشید که تعداد جلسات تا حد زیادی به تعداد موهای فرد و روشی که مورد استفاده قرار می گیرد بستگی دارد و نمی توان به راحتی آن را اعلام کرد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم