مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تفاوت بین کاشت مو و ترمیم مو چیست

کاشت مو چیست

تفاوت بین کاشت مو و ترمیم مو چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

ریزش مو می تواند تا حد زیادی کیفیت زندگی را کاهش دهد و حتی باعث شود فرد تا حد زیادی دچار بیمارهای روحی شود و اعتماد به نفس خود را کاهش دهد. همین موضوع باعث می شود تا فرد نتواند در اجتماع به خوبی حضور پیدا کند و فعالیت های اجتماعی اش تحت تاثیر قرار گیرد به همین دلیل باید به درمان ریزش مو همیشه توجه داشت و آن را به تاخیر نینداخت. روش های مختلفی برای درمان ریزش مو وجود دارند که با توجه به شرایط بیمار و درخواست او موثرترین روش مورد استفاده قرار می گیرد. کاشت مو و ترمیم مو از روش هایی هستند که می توانند در مدت زمان کمی برای فرد نتیجه ی دلخواه را به دنبال داشته باشند و از مشکلات روحی که به دنبال ریزش مو به وجود می آید در کوتاه ترین زمان ممکن بکاهند. اما بسیاری از افراد تفاوت کاشت مو و ترمیم مو را نمی دانند به همین دلیل تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم.

تفاوت بین کاشت مو و ترمیم مو

کاشت مو چیست؟

قبل از پرداختن به تفاوت کاشت مو و ترمیم مو بهتر است هر کدام به صورت مجزا بررسی کنیم. کاشت مو از روش های درمان ریزش مو است که تا حد زیادی با ترمیم مو تفاوت دارد. در این روش با استفاده از فولیکول های واقعی کاشت مو انجام می شود و در انتها شاهد رشد طبیعی موها خواهیم بود.فولیکول ها از قسمت های مختلف بدن دریافت می شود و در قسمت های کم پشت کاشته می شود. برای استخراج مو معمولا از روش های جراحی استفاده می شود و در همه ی آنها زخم و جراحت وجود خواهد داشت چون موها در درون پوست کاشته می شوند همین موضوع تفاوتی اصلی کاشت مو و ترمیم مو است.

 

ترمیم مو چیست؟

کاشت مو و ترمیم مو کاملا با هم تفاوت دارد. در ترمیم مو ما از موهایی مصنوعی با الیاف طبیعی استفاده خواهیم کرد و با استفاده از روش هایی که وجود دارد آن ها را با چسب های طبیعی ساخته شده از کراتین و یا دیگر روش های بر روی پوست پیوند زده می شود. که در آن هیچ آسیبی به پوست نمی رسد و در واقع عملی روی آن صورت نمی گیرد و همه ی کارها بر روی پوست انجام می شود.

 

تفاوت کاشت مو و ترمیم مو

تقریبا تا این قسمت باید به تفاوت کاشت مو و ترمیم مو پی برده باشید اما به صورت کلی و برای جمع بندی تفاوت اصلی این روش را می توان در نوع قرار گیری آن بر روی سر و ساز و کاری که وجود دارد قلمداد کرد به صورتی که تا حد زیادی این دو روش شباهتی به یکدیگر ندارند. در کاشت مو ما شاهد موهایی طبیعی خواهیم بود که رشد می کنند و به صورت دائمی برای فرد باقی خواهند ماند اما در ترمیم مو موهایی که بدست می آیند دائمی نبوده و رشد نمی کنند در عوض فایده ی آن این است که هیچ عارضه ی احتمالی را نخواهد داشت و بعد از یک جلسه تمام نتایج قابل مشاهده خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم