مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تفاوت ترمیم موی hrt با دیگر روش های ترمیم موها

ترمیم مو به روش hrt

تفاوت ترمیم موی hrt با دیگر روش های ترمیم موها

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

ترمیم موی hrt یکی از روش های ترمیم مو است که در سالهای اخیر استفاده از آن رواج یافته و بسیاری از افراد سعی می کنند تا با استفاده از آن به درمان کم پشتی موها و یا کچلی و طاسی بپردازند. بهتر است بدانید با توجه به این که ترمیم موی hrt روشی موقت به حساب می آید بازهم درمیان روش های مختلف از محبوبیت خاصی برخوردار است چون در وهله ی اول در مدت زمان بسیار سریعی انجام می شود و علاوه بر آن همه ی افراد با هر محدودیتی می توانند از آن استفاده کنند. جالب است بدانید حتی افرادی که به علت شیمی درمانی دچار ریزش مو شده اند و یا از بیماری های خود ایمنی رنج می برند نیز میتوانند به راحتی از این روش استفاده کنند بدون این که مشکلی برایشان به وجود آید به همین دلیل بهتر است همیشه استفاده از این روش را در نظر بگیرید و در میان گزینه ی های موجود آن را قرار دهید.

ترمیم موی hrt چیست؟

ترمیم موی hrt روشی است که در آن برای بهبود دادن ظاهر موها از موهای مصنوعی که از الیاف طبیعی ساخته شده استفاده می شود.

روش برای افرادی مورد استفاده قرار می گیرد که به دلایل مختلف مانند سوختگی، آسیب دیدگی های شدید مو و حتی ریزش موی ارثی دچار ریزش مو شده اند و قصد دارند در مدت زمان کوتاهی به ترمیم موهایشان بپردازند. به دلیل این که ترمیم موی hrt عوارض خاصی را به دنبال ندارد م یتواند برای همه ی افراد با هر محدودیتی مورد اسفتاده قرار گیرد. در این روش برای پیوند موها بر روی پوست سر از چسب های گیاهی استفاده می شود به همین دلیل هیچ عارضه ای به دنبال ان وجود نخواهد داشت.

 

ترمیم موی hrtچه تفاوتی با روش های دیگر دارد؟

ترمیم موی hrtتفاوتی قابل توجهی را با سایر روش ها دارد.در سایر روش های ترمیم مو از تزریق داروها ( مانند روش prp ) و یا لیزر تراپی استفاده می شود که برای نتیجه ی بخشی آن باید مدت ها صبر کرد و در اخر ممکن است نتیجه ی قابل قبولی به دست نیاید و موها فقط مقداری دچار تغییر شده باشند اما در ترمیم موی hrt فرد به صورت حتمی به موهایی که مورد نظرش است دست پیدا می کند. به طور حتم می توان گفت این روش تنها روشی است که نتیجه ی صد درصدی دارد و می توان با آن ظاهری کاملا طبیعی را برای فرد به وجود آورد بدون این که کسی متوجه آن نشود.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم