مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تفاوت رینوپلاستی با جراحی زیبایی بینی

رینوپلاستی چیست

تفاوت رینوپلاستی با جراحی زیبایی بینی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همیشه در میان عمل های زیبایی که توسط جراحان انجام میشود عمل هایی وجود دارند که متقاضیان زیادی تمایل دارند با استفاده از آن به افزایش زیبایی خود بپردازند.یکی از این عمل ها که تقریبا همه ی ما فردی را سراغ داریم که از ان استفاده کرد باشد رینوپلاستی است.با استفاده از این روش میتوان به راحتی و در کمترین زمان ممکن به رفع نواقص بینی پرداخت چیزی که در روش های دیگر به هیچ وجه ممکن نخواهد بود.البته ممکن است در بسیاری از تبلیغات ادعای کوچک کردن بینی با روش های دیگر را مشاهده کرده باشید اما این تبلیغات فقط در حد ادعا است و به هیچ وجه حقیقت نخواهد داشت.در صورتی که بینی تان به دلایل مختلف از لحاظ زیبایی مشکل دارد و یا از اندازه ای که دارد رضایت ندارید بهتر است از رینوپلاستی استفاده کنید. در این مطلب به تفاوت رینوپلاستی با جراحی زیبایی بینی میپردازیم.

رینوپلاستی

تفاوت رینوپلاستی با جراحی زیبایی بینی چیست؟

بسیاری از افراد در سوالاتی که از ما مطرح میکنند تفاوت رینوپلاستی با جراحی زیبایی را جویا میشوند.در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید رینوپلاست به همان جراحی زیبایی بینی گفته میشود و تفاوتی با یکدیگر ندارند.رینو به معنای بینی و پلاستی نیز به معنای جراحی زیبایی است و دقیقا رینوپلاستی به معنای جراحی زیبایی بینی خواهد.در این روش ها متخصصان با رفع نواقص ظاهری بینی باعث میشوند تا چهره ی فرد زیباتر از گذشته به نظر برسد.با توجه به این که ظاهر بینی تاثیر زیادی را در زیبایی چهره دارد قطعا این عمل در هیچ فردی بی تاثیر نخواهد بود به همین دلیل است که امروزه افراد زیادی برای افزایش زیبایی خود از این روش استفاده میکنند.

 

فواید رینوپلاستی چیست؟

برای رفع نواقص بینی بسیاری از افراد رینوپلاستی را انتخاب میکنند چون این روش نسبت به سایر روش هایی که برای زیباسازی بینی وجود دارد فواید قابل توجهی را خواهد داشت.یکی از مهمترین فواید جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی این است که با استفاده از آن در مدت زمانی بسیار کوتاه به نتیجه دست پیدا خواهید کرد و به سرعت میتوانید از بیمارستان مرخص شوید.علاوه بر این دوره نقاهت آن نیز در حدی نخواهد بود که از فعالیت های خود به صورت کلی کناره گیری کنید.در واقع تفاوت رینوپلاست با جراحی زیبایی های دیگر در سرعت انجام آن است.

 

رینوپلاستی چه عوارض دارد؟

تقریبا اینطور در میان بسیاری از افراد جا افتاده است که جراحی زیبای بینی و یا رینوپلاستی میتواند عوارض جبران ناپذیری را برایشان به وجود آورد.اما بهتر است بدانید انجام رینوپلاست در صورتی که پس از بررسی متخصصان انجام شود و توسط متخصصان با تجربه انجام شود مشکلی را به وجود نخواهد آورد. تفاوت رینوپلاست با جراحی زیبایی هایی دیگر این است که این عمل به تجربه ی بالای متخصصان نیاز دارد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند