مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تفاوت كاشت مژه موقت با دائم

روش کاشت مژه موقت

تفاوت كاشت مژه موقت با دائم

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

با اطمینان می توان گفت که اکثر خانم ها از داشتن مژه هایی بلند، ضخیم و زیبا لذت می برند. اما بسیاری از افراد از داشتن چنین مژه هایی محروم هستند از همین رو به سراغ انواع راه ها برای رسیدن به خواسته خود می روند. کاشت مژه موقت و دائم عناوینی هستند که این روزها بسیار می بینید و در موردش می شنوید.

اما همواره افرادی هستند که بین کاشت مژه موقت و دائم تفاوتی قائل نمی شوند و آنها را یکی می دانند از همین رو در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با تفاوت کاشت مژه موقت با دائم برای شما توضیحاتی ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

کاشت مژه موقت

کاشت مژه موقت

همانطور که می دانید کاشت مژه به صورت موقت و دائم انجام می شود در این قسمت به معرفی این دو روش می پردازیم:

در کاشت مژه موقت برای اینکه مژه های شما را زیباتر و ضخیم تر جلوه دهند از مژه های مصنوعی استفاده می کنند و با استفاده از چسب روشن یا مشکی طبیعی با دوام مخصوصی آنها را به مژه های طبیعی شما متصل می کنند. کاشت مژه موقت معمولا حدود یک هفته دوام می آورد زیرا بر اثر حمام کردن و شستن صورت یا به صورت کلی استفاده از آب چسب های به کار رفته خاصیت خود را از دست می دهند به همین علت ماندگاری کمتری دارند.

در این روش معمولا برای هر چشم از حدود ۴۰ تا ۶۰ مژه مصنوعی استفاده می کنند همچنین باید بدانید که کاشت مژه موقت باعث از دست دادن مژه های طبیعی نمی شود. این روند عوارض و خطر خاصی به همراه ندارد اما باید خیلی مراقب بود.

اما در کاشت مژه دائم برای اینکه شما به طور دائمی از مژه هایی زیبا و پرپشت بهره مند باشید از یک روش جراحی استفاده می کنند شاید با آمدن نام جراحی مقداری ترس وجود شما را فرا بگیرد اما باید بدانید که این جراحی توسط متخصصان زیبایی و کسانی که مهارت و تبحر لازم و کافی در این زمینه را دارند انجام می شود زیرا یک حرکت اشتباه باعث آسیب دائمی به مژگان طبیعی افراد می شود.

به نظر می رسد. علاوه بر تمامی موارد گفته شده باید بدانید که کاشت مژه دائمی تحت بیهوشی موضعی و تقریبا بین نیم ساعت تا دو ساعت طول می کشد.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند