مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تفاوت میکرودرم و میکرونیدلینگ چیست

میکرونیدلینگ

تفاوت میکرودرم و میکرونیدلینگ چیست

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

همانطور که میدانید زیبایی پوست امروزه به یکی از اصلی ترین اهداف زندگی افراد به خصوص خانم ها تبدیل شده است. اگر با عارضه های پوستی مانند جوش، آکنه و حتی لک هایی مانند آفتاب سوختگی شده اید به مانند این است که سن شما افزایش پیدا کرده است از همین رو درصدد آن هستید که بتوانید این مشکلات را برطرف کنید. با توجه به اینکه روش های بسیار زیادی به دنیا معرفی شده است اما میکرودرم و میکرونیدلینگ در بین تمامی این روش ها طرفداران بسیاری را توانسته اند به خود جلب کنند و شاید بتواند علت آن را نتایج خوبی دانست که در اختیار بیماران قرار می دهد. اما چرا شما باید یکی از آنها را انتخاب کنید؟ تفاوت میکرودرم و میکرونیدلینگ در چیست که یکی ترجیح می دهد از میکرودرم استفاده کند و دیگری از میکرونیدلینگ. شاید این سوال خیلی از افراد باشد از همین رو در نظر داریم به این مسئله بپردازیم با ما همراه باشید.

میکرونیدلینگ چیست

تفاوت میکرودرم و میکرونیدلینگ

برای اینکه بتوانید تفاوت میکرودرم و میکرونیدلینگ را تشخیص دهید در وهله اول باید نسبت به آنها آشنایی کاملی پیدا کنید در این صورت به راحتی میتوانید تفاوت های میان آنان را تشخیص داده و در نهایت یکی را انتخاب کنید. در ابتدا به معرفی میکرودرم می پردازیم همانطور که میدانید میکرودرم یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست می باشد که این توانایی را دارد که به راحتی پوست را از شر جوش، لک و منافذ باز خلاص کند و پوستی شاداب و زیبا را برای بیماران به همراه آورد.

در واقع میکرودرم با تراش های سطحی که بر روی پوست ایجاد می کند میتواند این امکان را فراهم آورد که جریان خون در پوست فعال شود و جوانسازی و کلاژن سازی جدیدی شروع به فعالیت کنند.

میکرونیدلینگ چیست

حال میرسیم به معرفی میکرونیدلینگ، مطمئنا بارها اسم میکرونیدلینگ را شنیده اید که با تحریک کلاژن ها، آنها را وادار می سازد تا باعث ترمیم ساختار و عملکرد پوست شود. اگر میخواهید در رابطه با روش درمان آن و تفاوت میکرودرم و میکرونیدلینگ بدانید باید به شما بگوییم که در میکرونیدلینگ از تعدادی سوزن بسیار ظریف استفاده می کنند این سوزن ها کاملا استریل می باشند و در عمق بسیار کم ولی با سرعت بسیار زیاد به پوست وارد می شوند. هنگامی که پزشک این سوزن ها را به پوست وارد می کند سیستم ایمنی بدن را تحریک کرده و فاکتورهای رشد را تولید می کنند در نتیجه کلاژن و الاستین بیشتری ترشح می شود.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند