مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تفاوت کاشت مو prp با کاشت موی لیزر چیست

لیزر در درمان ریزش موی سر

تفاوت کاشت مو prp با کاشت موی لیزر چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

کاشت مو به روش های مختلفی صورت می گیرد که انتخاب آن را متخصصان پوست و مو بر عهده دارند چون برای انتخاب روش مناسب کاشت مو باید شرایط بیمار به صورت دقیق بررسی شود تا بتوان گفت چه روشی اثر گذار تر است. البته به جز روش کاشت می توان از روش های دیگری نیز برای درمان ریزش مو بهره گرفت که هر کدام فواید و معایب خود را خواهند داشت و با توجه به شرایط بیمار و هدف او از روش درمان میتوان یکی از آن ها را به کار گرفت. از میان این روش ها می توان به افزایش رشد مو و یا کاشت مو با prp اشاره کرد همچنین لیزر هم در افزایش رشد موها تاثیر قابل توجهی را دارد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. این روش ها تا حدی تاثیرگذارند که بسیاری از افراد به آن کاشت مو با لیزر و یا prp می گویند. در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به تفاوت کاشت مو prp با کاشت موی لیزر بپردازیم.

کاشت مو prp با کاشت موی لیزر

Prp در درمان ریزش مو چه تاثیری دارد؟

قبل از اینکه به تفاوت کاشت مو prp با کاشت موی لیزر بپردازیم بهتر است در وهله ی اول روش prp  را مورد بررسی قرار دهیم. این روش به علت اینکه از روش های کاشت مو بسیار سریعتر و راحتتر انجام می شود هزینه و عوارض کمتری را به دنبال دارد و همچنین دوره ی نقاهت آن کوتاه است و نباید نگران مورد خاصی بود. روش درمان ریزش مو با prp به این صورت است که ماده ای به نام prp به درون خون تزریق می شود و با قرار گرفتن در جریان خون به تقویت فولیکول های مو می پردازد.

 

لیزر در درمان ریزش مو چه اثراتی دارد؟

تاثیر لیزر در درمان ریزش مو را هم نمی توان به راحتی نادیده گرفت. لیزر با تحریک فولیکول موها تا حد زیادی می تواند در رشد و کیفیت موها تاثیر داشته باشد و به علت این که در آن از جراحی استفاده نمی شود یک روش کاملا مناسب برای درمان ریزش مو و کم پشتی آن به حساب می آید که همه ی افراد می توانند از آن بهره بگیرد. تفاوت کاشت مو prp با کاشت موی لیزر در موارد زیادی میباشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

 

تفاوت کاشت مو prp با کاشت موی لیزر در چیست؟

همانطور که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم کاشت مو به هیچ وجه با prp و لیزر انجام نمی پذیرد و استفاده از واژه ی کاشت در بین برخی از افراد فقط به این علت است که این روش ها اثرات قابل توجهی را دارند به همین دلیل کاشت مو prp با کاشت موی لیزر در برخی از مواقع عنوان می شود.

تفاوت کاشت مو prp با کاشت موی لیزر و تقویت مو به وسیله ی این دو روش در موارد بسیاری می باشد و به نوعی هیچ شباهتی بین آن ها وجود ندارد. در prp تقویت مو با تزریق ماده ای خاص انجام می شود در حالی که در لیزر طول موج های خاصی این وظیفه را دارند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم