مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مزوتراپی و PRP برای تقویت موهای صورت پسران

تقویت موهای صورت با prp و مزوتراپی

مزوتراپی و PRP برای تقویت موهای صورت پسران

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

ریزش مو و یا عدم رشد مو یکی از بدترین اتفاقاتی است که می تواند برای افراد به خصوص مردان رخ دهد از همین رو آنها همواره به دنبال راهی هستند تا از بروز این مشکل پیشگیری کنند و یا در هنگام مواجه با این مسئله بتوانند به درمان آن بپردازند. یکی از راه هایی که می تواند افراد را به نتیجه ای دلخواه و مطلوب برساند مزوتراپی و یا PRP می باشد. با استفاده از این روش های به راحتی می توانید به تقویت موهای سر و بخصوص تقویت موهای صورت پسران نیز بپردازید. اما ممکن است این سوال برای شما نیز به وجود آید که مزوتراپی و PRP برای تقویت موهای صورت پسران تا چه اندازه می تواند تاثیر گذار باشد و عملکرد آن نیز چگونه است؟ در این مقاله به بررسی این موضوع پرداخته می شود تا افراد با آگاهی بیشتری به درمان و تقویت موهای صورت خود بپردازند.

تقویت موهای صورت پسران

مزوتراپی چیست؟

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی صورت گرفته است مزوتراپی را یکی از سریع ترین راه های درمان ریزش مو و همچنین تقویت موی صورت پسران از طریق بازیابی تعادل هورمونی و غلبه بر تاثیر منفی هورمون تستوسترون دانست. اما پزشکان مزوتراپی را اینگونه تعریف می کنند که مزوتراپی یک روش درمانی جدید برای درمان ریزش مو و همچنین تقویت موی صورت پسران می باشد که بر روی تعداد زیادی از افراد نتیجه مثبتی داشته است. اگر بخواهید در رابطه با اثر بخشی این روشی بدانید باید در جریان باشید که اثربخشی این روش را می توان از مقدار رشد پروتئین ها و ویتامین هایی که در پوست سر بیماران قابل مشاهده است متوجه شوید.

PRP چیست؟

حتما تاکنون شنیده اید که امروزه برای درمان ریزش مو و همچنین تقویت مو روش های نوین و جدیدی ابداع شده است. اگر بخواهیم به برخی از این روش ها اشاره کنیم باید به مزوتراپی و PRP برای تقویت موهای صورت پسران اشاره کنیم که در طی چندین سال گذشته نتایج بسیار خوبی را ارائه داده اند. PRP نیز همانند مزوتراپی یکی از بهترین روش های تقویت موی صورت پسران می باشد که از پلاسمای غنی شده از پلاکت خون گرفته می شود و در ناحیه مورد نظر تزریق می شود این پلاسما به ریشه مو نفوذ کرده و به تحریک فولیکول های مو می پردازد و باعث رشد ریشه ی مو می شود. البته در رابطه با این روش باید دقت داشته باشید تنها در صورتی نتیجه مثبت خواهد داشت که ریشه مو در ناحیه مورد نظر وجود داشته باشد.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم