مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

معرفی جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر موهای زائد

معرفی جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

وجود موهای زائد در بدن یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد با آن روبرو هستند و مجبور برای رهایی از موهای زائد خود راه های مختلفی را امتحان کنند.معمولا به دلیل این که این راه ها اکثرا موقت هستند فرد مجبور خواهد بود تا در طول روز مقداری از زمان خود را برای آن صرف کند به همین دلیل ممکن است در برخی موارد افراد نتوانند به خوبی این کار را انجام دهند.برای رفع این مشکل بهترین راهکاری که میتوان انجام داد این است که از روش های دائمی رفع موهای زائد استفاده کرد تا موها برای همیشه از بین بروند.در بین روش هایی که وجود دارند لیزر موهای زائد یکی از بهترین و کم عارضه ترین روش هایی است که میتوان از آن استفاده نمود مخصوصا با وجود جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد میتوان در کمترین زمان و با کمترین عارضه به نتایج دلخواه دست پیدا کرد.

جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد روشی است که با استفاده از آن میتوان به صورت دائمی به رفع موهای زائد پرداخت.در این روش به علت اینکه از جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد استفاده میشود مشکلی برای بیمار به وجود نخواهد آمد و برخلاف گذشته شاهد سوختگی پوست نخواهیم بود.معمولا طول درمان و رفع موهای زائد به میزان موها و شرایط بیمار بستگی دارد اما دستگاه هایی که به وجود آمده اند نیز در این امر بی تاثیر نخواهند بود و باعث میشوند زمان لیزر موهای زائد کاهش پیدا کند.

 

مزایای جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد چیست؟

جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد مزایای قابل توجهی را نسبت به روش های قدیمی دارند به همین دلیل بسیاری از کلینک ها خود را به این دستگاه ها مجهز کرده اند.مهمترین مزیت این دستگاه ها این است که احتمال سوختگی پوست کاهش پیدا میکند و علاوه بر این میتوان همه ی موهای زائد را به بهترین شکل ممکن از بین برد.همچنین مزیت دیگر دستگاه های جدید این است که با استفاده از آن ها میتوان به راحتی موهای بور را از بین برد.

 

جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد

همانطور که گفتیم استفاده از جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد میتوانید مزایای قابل توجهی را برای حذف موهای زائد داشته باشد.از میان بهتررین دستگاه های لیزر میتوان به الکساندرایت و ipl اشاره نمود. هر کدام از این دستگاه ها برای شرایط خاص بیماران به کار گرفته میشود و برای انتخاب آن ها باید شرایط بیمار را به صورت دقیق مورد بررسی قرار داد.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند