مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

جدیدترین روش کاشت مو در جهان

جدیدترین روش کاشت مو در جهان

جدیدترین روش کاشت مو در جهان

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

جدیدترین روش کاشت مو در جهان

امروزه دیگر کمتر کسی از مشکل کم مویی و طاسی رنج می برد. زیرا با استفاده از جدیدترین روش کاشت مو در جهان می توان این مشکل را به بهترین شکل ممکن درمان نمود. شاید در گذشته بسیاری از افراد به دلیل ظاهر مصنوعی و غیر طبیعی ایجاد شده پس از عمل کاشت مو از انجام این روش پشیمان می شدند اما جدیدترین روش کاشت مو در جهان جای هیچ نگرانی بابت نتایج غیر طبیعی حاصل از عمل کاشت مو باقی نگذاشته است.

مراکز زیادی امروزه اقدام به تبلیغات کاشت موی ارزان می نمایند در حالیکه با بی تجربگی و عدم داشتن مهارت لازم تنها نتیجه ای نامطلوب را به بیمار می بخشند. اما با مراجعه به بهترین کلینیک کاشت مو در شهر تهران ضمن بهره گیری از مزایای جدیدترین روش کاشت مو در جهان ، احتمال بروز  عوارض کاشت مو در فرد به حداقل کاهش می یابد و فرد بیمار می تواند بابت گرفتن بهترین نتیجه از هزینه کاشت مو پرداختی خود مطمئن باشد.

جدیدترین روش کاشت مو در جهان چیست؟

بسیاری از افراد با مشاهده معایب و عوارض روش های کاشت مو نظیر کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش HRT به دنبال جدیدترین روش کاشت مو در جهان که معایب روش های قبلی را نداشته باشد هستند. در اینصورت باید عنوان کرد که جدیدترین روش کاشت مو ، روش کاشت موی SUT می باشد. اما چرا روش SUT از سایر روش های سنتی کاشت مو بهتر است؟

جدیدترین روش کاشت مو در جهان

مزایای کاشت مو به روش SUT

در روش SUT نیاز به جراحی و بی حسی حذف شده است و از این رو عوارضی نظیر اسکار و به جا ماندن جای بخیه و … وجود ندارد. در این روش فولیکول های مو توسط یک دستگاه لیزری اتوماتیک به نام پانچ لیزری برداشت شده و در محل پیوند کاشته می شود. تراکم مو در این روش کاشت مو تا ۱۴۰۰۰ تار مو نیز می رسد. علاوه بر تراکم بالا در این روش، خط رویش بسیار طبیعی نیز وجود دارد. به صورتی که کسی متوجه عمل کاشت مو در فرد بیمار نمی شود.

از جمله مزایای دیگر کاشت مو به روش SUT می توان به تعداد جلسات کمتر نسبت به روش های قدیمی تر اشاره کرد به صورتی که کاشت مو تنها در یک جلسه قابل انجام است و نیازی به مراجعات مکرر بیمار به کلینیک نیست. این مساله از آن جهت اهمیت دارد که خستگی ناشی از انجام عمل بر روی پزشک و کیفیت عمل وی تأثیری نمی گذارد.

همانطور که ذکر شد در روش SUT، هیچ گونه جای زخم و اسکاری در محل برداشت و کاشت مو مشاهده نمی شود. همین امر باعث محبوبیت زودهنگام جدیدترین روش کاشت مو در جهان شده است. به علاوه در این روش، احتمال از بین رفتن فولیکول های برداشت شده از محل اهدا کننده مو به صفر رسیده است. زیرا در این روش، فولیکول های برداشت شده پس از برداشت، فریز شده و با دقت بالای عمل، همه تارهای موی برداشت شده سالم مانده و قابل اهدا هستند.

کاشت موی تضمینی به روش SUT تنها در بهترین کلینیک کاشت موی طبیعی در تهران با دقت بالا و بهترین نتایج کاشت مو امکان پذیر است.

روش کاشت مو SUT

آیا PRP ، جدیدترین روش کاشت مو در جهان است؟

کاشت مو به روش سلول های بنیادی یا همان PRP روشی بسیار موثر و کارآمد برای تقویت فولیکول های مو در افرادی با موهای کم پشت با استفاده از فاکتورهای رشد بدن خود فرد می باشد. در واقع پی آر پی، روشی برای تقویت مو است و این روش علیرغم اثربخشی بسیار بالا و نتایج طبیعی، برای افرادی که دارای طاسی کامل سر هستند قابل استفاده نمی باشد.

در روش PRP، پلاسمای غنی از پلاکت فرد متقاضی با ژل PRP تغلیظ شده و به سر تزریق می گردد. بدین صورت روند رشد موهای فرد سرعت یافته و باعث احیا و رشد دوباره موها در مناطق کم مو یا خالی از موی سر می شود. در واقع در این روش، هیچ تار مویی در سر فرد کاشته نمیشود بلکه با تقویت فولیکول ها و پیاز موی سر فرد بیمار، روند ریزش مو متوقف شده و رشد موها سرعت می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند