مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

جدیدترین روش کاشت مو در ایران چیست

روش های کاشت مو

جدیدترین روش کاشت مو در ایران چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

زیبایی چیزی است که همه ی افراد به نوعی دنبال آن هستند و تلاش می کنند تا هر چه سریعتر آن را بدست بیاورند اما متاسفانه مشکلاتی برای انسان به وجود می آید که زیبایی را تا حد زیادی کاهش می دهد و چهره ی نامطلوبی را به فرد می بخشد. کچلی یکی از این مشکل هاست که تا حد زیادی زیبایی چهره را از بین می برد و می تواند آثار نامطلوبی را بر روی زیبایی کلی انسان داشته باشد به همین دلیل باید در اولین فرصت ممکن را حلی را برای آن اتخاذ کرد. به طور کلی روش های مختلفی برای درمان ریزش مو و کچلی وجود دارند اما مسلما همه آن ها برای بیماران مختلف جواب نخواهد داد مخصوصا بیمارانی که به دلایل ژنتیکی دچار ریزش مو شده اند. در این میان باید از روش هایی مانند جدیدترین روش کاشت مو استفاده کرد تا موها در کمترین زمان ممکن به حالت طبیعی خود بازگردند و زیبایی چهره را بازگردانند.

جدیدترین روش کاشت مو

علت استفاده از جدیدترین روش کاشت مو

به صورت کلی استفاده از روش های کاشت مو به این دلیل توصیه می شود که این روش ها تنها روش هایی هستند که می توانند نتایج دائمی را به دنبال داشته باشند و در طی کمترین جلسه مشکل کچلی و طاسی افراد را درمان کنند.ضمن این که با استفاده از این روش ها می توان نتایجی حتمی را انتظار داشت این در حالی است که در استفاده از داروها و روش های درمانی دیگر به هیچ وجه نمی توان نتیجه ی منتظر نتیجه ی قطعی بود و همه چیز ممکن است نتیجه بخش نباشد. علاوه بر این استفاده از جدیدترین روش کاشت مو باعث می شود تا بیمار کمترین عوارض را تجربه کند و به نتیجه های باورنکردنی برسد.

 

مزایای روش SUT یکی جدیدترین روش کاشت مو

روش SUT یکی از جدیدترین روش کاشت مو است که هم اکنون در بسیاری از کلینیک های ایران مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج قابل توجهی را هم برای بیمار دارد.اولین مزیت این روش این است که در آن هیچ نوع جراحی انجام نمی شود به همین دلیل از بیهوشی استفاده نخواهد شد و عوارض آن به سراغ بیمار نمی آید. علاوه بر این اسکار ها و جای برش ها روی سر بیمار باقی نمی ماند به همین دلیل می توان انتظار کمترین ضرر را از آن داشت. بهتر است بدانید با استفاده از این روش می توان تا ۳ برابر روش های دیگر به کاشت مو پرداخت و ظاهر طبیعی تری را به سر بخشید.

 

نحوه ی کاشت مو در روش SUT

همانطور که میدانید روش های مختلف کاشت مو به طرق مختلفی صورت می گیرد که در جدیدترین روش کاشت مو SUT این کار با استفاده از دستگاه های اتوماتیکی که وجود دارد انجام می شود. در این روش فولیکول های مو به صورت گروهی و یا دانه به دانه از موهای پشت سر بیمار جمع آوری شده و در ناحیه ی کم پشت سر کاشت می شود

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم