مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

جدیدترین مطالب ترمیم مو را در اینجا بخوانید

جدیدترین مطالب ترمیم مو را در اینجا بخوانید

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

جدیدترین مطالب ترمیم مو را در اینجا بخوانید

ترمیم مو بهترین روش جایگزین کردن مو های طبیعی سر برای افرادی می باشد که بانک موی مناسب و یا شرایط لازم برای کاشت مو و پیوند موی طبیعی را ندارند و مصر هستند تا بر کم حجم بودن مو های خود غلبه کنند. اگر شما هم علاقه مندید تا از جدیدترین مطالب ترمیم مو اطلاع پیدا کنید می توانید آن ها را در اینجا بخوانید.

جدیدترین مطالب ترمیم مو را در اینجا بخوانید

خاصیت نفوذپذیری لایه های ترمیمی مو

امروزه مو های طبیعی توسط کراتینه های گیاهی که دارای قابلیت چسبندگی می باشند روی سر داوطلب ترمیم موی طبیعی جاگذاری شده و می چسبد. جالب است بدانید که مو های طبیعی از قبل در شرکت های سازنده روی یک لایه پروتز مانند کاشته خواهند شد. این لایه دارای خاصیت نفوذپذیری می باشد و حتی هنگامی که فرد به حمام می رود می تواند آب و کف را از خود عبور دهد.

تمدید استحکام لایه های ترمیمی مو

در روش فیکس به طور نرمال و طبق ساختی که این لایه ها دارند باید برای اینکه بتوان کراتینه ها را مجددا عوض نمود این لایه را از روی سر جدا نمود. در نتیجه شما می توانید در طول ماه یکبار میزان استحکام آن ها را تمدید نمایید. البته دقت داشته باشید که جدا کردن لایه ها به همین آسانی هم نمی باشد. بلکه تنها با استفاده از ریمور هایی که مخصوص جدا نمودن آن هاست و با آموختن آموزش های لازمی که توسط خود کلینیک در اختیار افراد قرار می گیرد، می توان این کار را انجام داد.

ترمیم مو و مراقبت از مو ها

نگران نباشید. ترمیم مو به سادگی آسیب نمی بیند و با کوچکترین فشار یا کشیدن امکان جداسازی آن وجود ندارد. فردی که ترمیم مو انجام می دهد می تواند آن ها را رنگ بزند، سشوار بکشد، استخر برود و به راحتی استحمام کند اما باید در نظر داشت که انجام هر یک از اعمال ذکر شده باید محدودیت هایی را برای حفظ سلامت مو ها داشته باشد. پس بهتر است که نکات مراقبتی الزامی پس از ترمیم مو به طور کامل رعایت شود.

تغییر حالت مو ها پس از ترمیم مو

مو های ترمیمی نمی توانند رشد کنند و با اینکه طبیعی هستند اما از این قابلیت مستثنی می باشند. دلیل آن هم بسیار واضح می باشد، این مو ها در پوست سر کاشته نشده اند پس نمی توانند رشد کنند یا بزرگ شوند. با این حال علاقه مندان ترمیم مو پس از اتمام تمامی مراحل ترمیم مو می توانند مو هایشان را حالت دهند و از یکنواخت بودن و کسل کنندگی که سابقا در مو هایشان وجود داشته است به میزان زیادی بکاهند. پس از ترمیم مو یک تغییر شگرف در زیبایی مو ها و حالت دهی آن ها بوجود خواهد آمد که رضایت فرد را با خود به همراه خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم