مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

جراحی ترمیمی بینی چیست

جراحی ترمیمی بینی چیست

جراحی ترمیمی بینی چیست

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

عمل بینی یکی دیگر از رایج ترین جراحی هایی است که در ایران هر روزه در حال انجام است و مخاطبان بسیار زیادی دارد. اما متاسفانه افراد زیادی هستند که پس از مراجعه به پزشک و انجام عمل زیبایی به خواسته خود نمی رسند در نتیجه مجبور می شوند جراحی ترمیمی بینی داشته باشند. منظور از جراحی ترمیمی بینی بازسازی و اصلاح ایراداتی است که در جراحی گذشته رفع نشده و یا بعد از آن به وجود آمده است. در واقع علت بروز این ایرادات مسائل و نکات بسیار ریزی می باشد که جراح در عین جراحی به آن توجه نمی کند و همان نکات ریز باعث بروز نقص هایی کوچک می شود که نارضایتی بیمار را پدید می آورد.

جراحی ترمیمی بینی

جراحی ترمیمی بینی چگونه انجام می شود؟

همانطور که از نامش پیداست جراحی ترمیمی بینی با هدف ترمیم نواقص ایجاد شده بعد از جراحی اصلی صورت میگیرد. در واقع در صورتی که نتایجی که بعد از انجام عمل بینی برای بیمار پدید می آید باب میل او نباشد پزشک مجبور میشود یک جراحی ترمیمی بینی برای او داشته باشد. این جراحی به مراتب گران تر از جراحی اول می باشد این مسئله بدین جهت رخ می دهد که جراح باید علاوه بر ترمیم نقاطی که دارای نقص شده اند تغییرات بیشتری را نسبت به جراحی اول بر روی بینی بیمار انجام دهند. همچنین باید بدانید که جراحی ترمیمی بینی بسیار پیچیده تر از جراحی اول می باشد.

اقدامات قبل از جراحی ترمیمی بینی

برای هر عملی نیاز است که اقداماتی را قبل از جراحی انجام دهید که جراحی ترمیمی بینی از این قاعده مستثنی نیست. لازم است که بیمار عکسبرداری های لازم از بینی را انجام دهد. در صورتی که بیمار در جراحی اول دچار اختلالات تنفسی دچار شده باشد نیاز است که عکسبرداری های لازم از سینوس ها، و سیتی اسکن بینی و… را نیز انجام دهد.

از دیگر اقداماتی که باید برای جراحی ترمیمی بینی در نظر بگیرید این است که اگر به جراح بینی دیگری برای انجام عمل جراحی ترمیمی بینی مراجعه کرده اید باید او را از هر مشکلی که برخوردار هستید باخبر کنید. هر موضوعی که نیاز باشد که او بداند حتی اگر از نظر شما کم اهمیت است میتواند نقش بسیار مهمی در جراحی او داشته باشد همچنین نشان دادن عکس های بینی بدون عمل را نیز باید در اختیار او قرار دهید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند