مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره جراحی پف زیر چشم بیشتر بدانیم

پف زیر چشم

درباره جراحی پف زیر چشم بیشتر بدانیم

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

مطمئنا افراد زیادی را مشاهده کرده اید که با افزایش سن حلقه هایی در زیر چشم های آنان تشکیل شده است. تاکنون از خود پرسیده اید که دلیل بروز این حلقه های تیره و پف کرده زیر چشم چیست؟ آیا راه درمانی برای پف زیر چشم وجود دارد؟ اگر جزء افرادی هستید که به پف زیر چشم دچار شده اید باید به شما بگوییم که جراحی یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن پف زیر چشم می باشد. از همین رو برای اینکه اطلاعات شما را نسبت به جراحی پف زیر چشم افزایش دهیم در نظر داریم تا توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم، با ما همراه باشید.

جراحی پف زیر چشم

دلایل پف زیر چشم

همانطور که می دانید جراحی پف زیر چشم یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن این مسئله می باشد اما قبل از اینکه بتوانید درمان را در پیش بگیرید باید دلایل بروز آن را پیدا کنید. در واقع این مسئله میتواند به روند درمان کمک کند. در رابطه با علت علت پدید آمدن پف چشم باید بدانید که ژنتیک میتواند یکی از شایع ترین دلیل بروز این مشکل باشد.

در واقع تمامی افراد با پف زیر چشم مواجه هستند اما شدت آن بسیار اندک است همین مسئله باعث می شود که قابل رویت نباشد. از دیگر دلایلی که باعث بروز پف زیر چشم می شود آلرژی است. آلرژی معمولا با قرمزی، اشک و خارش چشم ها همراه می باشد و پس از مدتی باعث بروز پف زیر چشم می شود. گریه کردن زیاد میتواند یکی دیگر از دلایل بروز پف زیر چشم باشد.

جراحی پف زیر چشم چیست

همانطور که بارها به آن اشاره کردیم جراحی پف زیر چشم یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن آن می باشد. از همین رو بسیاری از افرادی که میخواهند خیلی سریع از شر آن خلاص شوند به سراغ جراحی پف زیر چشم خود می روند. در رابطه با روند انجام جراحی پف زیر چشم باید به شما بگوییم که این عمل تحت بیهوشی انجام می شود و یک الی دو ساعت زمان نیاز دارد و پزشک متخصص در این مدت در ناحیه زیر چشم برش هایی ایجاد کرده پوستی که در آن ناحیه به وجود آمده را جدا می کند.

دوران نقاهت این عمل بسیار کم می باشد و لازم است بدانید که اگر به پزشک متخصص خوب مراجعه کنید هیچ جای بخیه ای در نزدیکی چشمان شما باقی نمی ماند و زیبایی شما را خدشه دار نمی کند.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند