مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباه جراحی کشیدن پوست صورت بیشتر بدانیم

کشیدن پوست صورت با جراحی

درباه جراحی کشیدن پوست صورت بیشتر بدانیم

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

جراحی کشیدن پوست صورت از روش هایی است که در سالهای اخیر متقاضیان بسیاری پیدا کرده و بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی از آن استفاده میکنند.این روش می تواند فواید بسیاری را از نظر روحی برای فرد داشته باشد و در بسیاری از افراد باعث اعتماد به نفس شود به همین دلیل در صورتی که دچار مشکلات پوستی و چین و چروک شده اید می توانید به راحتی از این روش بهره بگیرید.

جراحی کشیدن پوست صورت تاثیر زیادی را در حذف چین و چروک ها صورت و جوانسازی آن دارد و می تواند تا حد زیادی چین و چروک ها را کاهش دهد به طوری که با روش های دیگر مانند لیزر قابل مقایسه نیست. با استفاده از روش هایی مانند لیزر در نهایت می توان چروک های ریز و سطحی را حذف نمود اما با جراحی می توان افتادگی پوست و چروک های عمیق را تا حد زیادی از بین برد و به صورت کلی حذف نمود.

جراحی کشیدن پوست صورت

جراحی کشیدن پوست صورت چیست؟

جراحی کشیدن پوست صورت به عملی گفته می شود که در ان برش هایی در قسمتی از پوست صورت ایجاد می شود و از این طریق بافت های اضافه و پوست اضافه خارج می شود و بدین طریق پوست های اضافه و چروکیده ازبین می روند. این عمل را معمولا افراد ۴۰ سال به بالا انجام می دهند اما افرادی که به دلایل مختلف و ژنتیک دچار چروک در قسمت صورت شده اند هم ممکن است در مواردی از این عمل استفاده کنند.این عمل را می توان همراه با عمل های زیبایی دیگر مانند لیفتینگ گردن و ابرو و پیشانی انجام داد و معمولا محدودیتی در آن وجود ندارد.

 

جراحی کشیدن پوست صورت چه مزایایی دارد؟

جراحی کشیدن پوست صورت در مقایسه با روش هایی مانند لیزر مزایای قابل توجهی را دارد. مهمترین مزیت آن این است که در این روش می توان بسیاری از مشکلات فیزیکی پوست مانند افتادگی و چروکیدگی را تا حد زیادی حذف نمود چیزی که در هیچ روشی شاهد آن نخواهیم بود.علاوه بر این جراحی تنها روشی است که می توان از آن نتایج حتمی را انتظار داشت.

 

عوارض جراحی کشیدن پوست صورت چیست؟

جراحی کشیدن پوست صورت در کنار مزایایی که دارد قطعا عوارض خاصی را هم خواهد داشت. به علت اینکه در این عمل از بیهوشی استفاده می شود بیماران ممکن است به عوارض بیهوشی دچار شوند. علاوه بر این در این عمل ممکن است شاهد خونریزی، چرک کردگی و از کار افتادن موقت اعصاب صورت باشیم که در موارد کمی به وجود می آید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند