مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

حلقه معده

حلقه معده

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

حلقه معده

باندینگ معده (حلقه معده) یکی از کوتاه‌ترین عمل های جراحی و از نظر زمانی دارای کوتاه ترین دوره‌ی نقاهت جهت درمان چاقی مفرط می باشد.

یکی دیگر  از روش های کاهش حجم معده و محدودکننده اشتها قرار دادن باند یا حلقه دور معده می‌باشد. در این روش از طریق انجام لاپراسکوپی یک حلقه از جنس سلیکون به دور معده قرار داده می شود که از طریق لوله باریکی به محفظه تزریق که در زیر پوست گنجانده شده است وصل می گردد.

در کلینیک زیبایی فوق تخصصی ایران نگین، جراح متخصص به صورت تدریجی در مراجعات بعدی از طریق یافتن محل تزریق مقداری مایع سرم داخل محفظه حلقه تزریق خواهد نمود که این امر منجر به تنگ تر شدن هر چه بیشتر حلقه و در نتیجه کوچک‌تر شدن حجم معده می‌شود.

حلقه معده

روش باندینگ معده

روش باندینگ معده (حلقه معده) برای افرادی که در طبقه بندی چاقی مفرط درجه ۲ ( بیماران با بی ام آی ۳۵ تا ۴۰ ) قرار دارند به صورت تجربی نتایج درخشانی را در کاهش وزن در حداقل زمان و عارضات حداقل داشته است.

البته در افرادی که میل زیاد به مصرف مواد قندی و  شیرینی خود را نمی توانند کنترل نمایند، استفاده از روش روش باندینگ معده (حلقه معده) مناسب نمی باشد زیرا در مواردی مسبب مشکلاتی برای مراجعه کننده می گردد.

این افراد میتوانند از  عمل‌های جراحی دیگر جهت رفع چاقی مفرط  استفاده نمایند.

شایان ذکر است استفاده از این روش برای کودکان و نوجوانان با سن کم مبتلا به چاقی مفرط و همچنین  خانم های چاق در حدود BMI اشاره شده در قبل، که در آینده قصد بارداری دارند از مناسب ترین روش های مورد استفاده خواهد بود.

لازم به ذکر است پس از انجام عمل جراحی باندینگ معده (حلقه معده)، در طول دوران کاهش وزن نیز لازم است تحت نظر متخصص تغذیه باشید و همچنین نیاز به انجام ورزش های متناسب با فیزیک بدنی خود خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم