مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

همه چیز درباره خطرات لیپوساکشن چربی های شکم

عوارض لیپوساکشن شکم

همه چیز درباره خطرات لیپوساکشن چربی های شکم

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

شکم یکی از قسمت های بدن است که ممکن است با کمترین سهل انگاری دچار چاقی شود به همین علت باید مراقبت های لازم را برای جلوگیری از تجمع چربی ها در این قسمت از بدن به کار برد. برای از بین بردن چربی های شکم روش های زیادی وجود دارد اما به علت اینکه معمولا در بسیاری از افراد چربی های شکم از حد طبیعی خارج میشود نمیتوان انتظار داشت که به راحتی و با افزایش تحرک و ورزش از بین بروند به همین دلیل باید به دنبال روش های موثرتری بود که از میان آن ها می توان به لیپوساکشن چربی های شکم اشاره کرد. این روش تا حدی موثر است که میتواند طی یک جلسه تمام چربی های شکم را آب کند و باعث زیبایی شکم شود.

لیپوساکشن چربی های شکم

متقاضیان لیپوساکشن چربی های شکم

به طور کلی لیپوساکشن چربی های شکم برای افرادی مناسب است که قصد داشته باشند چربی های بدن خود را با استفاده از روش های جراحی زیبایی از بین بروند  اما قبل از هر چیز روش های دیگر مانند رژیم های غذایی را امتحان کرده باشند و در صورتی که نتیجه نگرفته اند به سراغ این روش بیایند. علاوه بر این فردی که قصد دارد از این عمل استفاده کند باید وزن متعادلی را داشته باشد و دچار اضافه وزن های حاد و بیش از حد نباشد چون در این موارد نمی توان نتیجه ی قابل قبولی را انتظار داشت.

 

لیپوساکشن چربی های شکم برای شکم های بزرگ

قبل از این عمل باید توجه داشت که با استفاده از لیپوساکشن چربی های شکم فقط می توان تا حد معینی چربی های شکم را آب کرد و در صورتی شکم فرد دچار چاقی بیش از حد شده است و حالتی بسیار آویزان دارد بهتر است از روش های موثرتری مانند آبدومینوپلاستی استفاده کرد تا ضمن حذف چربی ها بتوان بافت های شکم را ترمیم کرد و پوست اضافه را خارج نمود. البته بهتر است قبل از هر چیز به یک متخصص زیبایی مراجعه کنید تا بهترین روش ممکن برایتان انتخاب شود.

 

عوارض لیپوساکشن چربی های شکم

لیپوساکشن چربی های شکم از روش های دیگر مانند آبدومینوپلاستی غیر تهاجمی تر است چون طی آن فقط برش های کوچکی در بدن ایجاد می شود و بیمار جراحی سنگینی را تجربه نمی کند به همین دلیل نمیتوان انتظار عوارض زیادی را از این روش داشت. البته توجه داشته باشید که عوارض مانند عفونت، تورم، بد فرمی شکم، خونریزی و … هم ممکن است برای برخی از بیماران به وجود آید که با انتخاب متخصصان با تجربه به حداقل ممکن خواهد رسید.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم