مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

چگونه درد لیزر موهای تناسلی را کم کنیم؟

چگونه درد لیزر موهای تناسلی را کم کنیم؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی از بین بردن دائمی موهای زائد بدن به یکی از دغدغه های اصلی مردم تبدیل شده است به طوریکه آنها حاضرند به هر روشی به این مهم دست پیدا کنند. یکی از ابزارهایی که کار را برای از بین بردن موهای زائد آسان کرده است لیزر می باشد. در واقع تاکنون لیزر بهترین روشی است که شما به راحتی و بدون تحمل هیچگونه دردی می توانید موهای زائد خود را از بین ببرید. عملکرد دستگاه های معرفی شده به صنعت زیبایی متفاوت است از همین رو نیاز است که شما دستگاهی متناسب با پوستتان را برای انجام این کار انتخاب کنید. اما باید بدانید که انجام لیزر در برخی از نواحی بدن از جمله ناحیه تناسلی به دلیلیت حساسیت بالایی که دارد ممکن است مقداری با درد همراه باشد که البته این درد قابل پیشگیری و درمان نیز می باشد ولی چگونه درد لیزر موهای تناسلی را کم کنیم؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم با ما همراه باشید.

لیزر موهای تناسلی

لیزر موهای زائد

امروزه لیزر موهای زائد به اندازه ای فراگیر شده که افراد حتی حاضر نیستند به روش های گذشته حتی فکر هم کنند. در واقع لیزر با اشعه ساطع شده از خود به راحتی و بدون اینکه به سطح پوست آسیبی وارد کند از آن عبور کرده و خود را به فولیکول های مو می رساند و باعث تخریب و آسیب آنها می شود و این کار طی جلسات درمانی که انجام می دهید پس از مدتی باعث از بین رفتن ۹۰ درصد موهای زائد بدن می شود که نتیجه ای ایده آل برای افرادی است که تمایلی به استفاده از روش های گذشته و سنتی ندارند.

چگونه درد لیزر موهای تناسلی را کم کنیم؟

یکی از قسمت های بدن که از حساسیت بسیار بالایی در حین لیزر برخوردار است، لیزر موهای تناسلی می باشد که ممکن است برای برخی از افراد با درد همراه باشد. از همین رو همیشه این سوال ذهن آنها را خود مشغول کرده است که چگونه درد لیزر موهای تناسلی را کم کنیم؟ از همین رو بسیاری از پزشکان و متخصصان توصیه می کنند که قبل از لیزر موهای تناسلی از کرم های بیحس کننده موضعی حدود ۲۰ الی ۴۰ دقیقه قبل از لیزر استفاده کنند تا در زمان انجام لیزر دردی را متحمل نشوند. همچنین می توانند به کلینیکی مراجعه کنند که خود لیزر دارای سیستم خنک کننده بوده و جریان هوای سرد را به طور مستقیم بر روی پوست در حال لیزر می دمد و باعث کاهش درد لیزر می شود.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم