مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درمان افتادگی پلک بعد از بوتاکس

افتادگی پلک پس از بوتاکس

درمان افتادگی پلک بعد از بوتاکس

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همانطور که می دانید امروزه افراد زیادی برای بازیابی دوباره جوانی خود و برای داشتن پوستی زیبا و شفاف به تزریق بوتاکس روی می آورند. اما همچون سایر کارهایی که بر روی پوست انجام می شود و عوارضی را برای بیماران به همراه دارد بوتاکس نیز از این قاعده مستثنی نیست. در واقع افتادگی پلک در اثر بوتاکس یکی از عوارض جانبی احتمالی و نادر پس از تزریق بوتاکس است که برای افراد اتفاق می افتد اما نکته خوش حال کننده این است که نیازی به نگرانی نیست و به زودی برطرف می شود. افتادگی پلک بعد از بوتاکس معمولا خود به خود ظرف مدت یک هفته بهبود پیدا می کند علاوه بر این روش های درمانی زیادی نیز برای کاهش اثر افتادگی پلک وجود دارد.

از همین رو در این مقاله در نظر داریم به بررسی درمان افتادگی پلک بعد از بوتاکس بپردازیم با ما همراه باشید.

افتادگی پلک بعد از بوتاکس

افتادگی پلک بعد از بوتاکس

پزشکان و حتی بسیاری از بیماران بوتاکس را معجزه می دانند که به آنها این فرصت را می دهد که هر ۴ ماه یکبار چین و چروک های موجود در پوست خود را از بین ببرند. انجام این عمل سریع و ساده است و نتایج آن چشمگیر است.

شکی نیست که بوتاکس یکی از محبوب ترین محصولات آرایشی در کلینیک های زیبایی سرتاسر دنیا است. اما افتادگی پلک بعد از بوتاکس که در برخی از بیماران رخ می دهد باعث می شود تا بیماری مقداری دچار تردید شوند اما باید بدانید که برای هر مشکلی آن هم در دنیای پیشرفته امروزی درمانی وجود دارد.

در واقع دلیل اصلی افتادگی پلک بعد از بوتاکس انحراف و قرار نگرفتن ماده ی بوتاکس در محل مورد نیاز یا تزریق بیش از حد نزدیک به ناحیه ی چشم و ابرو می باشد که باعث بروز افتادگی پلک بعد از بوتاکس و افتادگی ابرو نیز می شود. به همین دلیل است که برای انجام بوتاکس باید نزد یک پزشک متخصص در این زمینه بروید زیرا اینجاست که از تزریق بوتاکس می توان به عنوان یک هنر یاد کرد.

پزشکان متخصص و مجرب درک بالایی از عضلات صورت دارد و به راحتی می توانند تصمیمات صحیحی درباره محل درست تزریق بوتاکس بگیرند. بهترین پزشک متخصص تزریق بوتاکس با انتخاب محل و عمق مناسب برای تزریق، به طور چشمگیری احتمال انتقال بوتاکس به پلک بالا و بروز افتادگی پلک را کاهش می دهند.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند