مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درمان ریزش ابروی سکه ای

درمان ریزش سکه ای ابرو

درمان ریزش ابروی سکه ای

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

مسلما بسیاری از شما با افرادی روبرو شده اید که با مشکل ریزش ابروی سکه ای دست و پنجه نرم می کنند و معمولا تا آن اندازه که این مشکل فراگیر نشود و باعث کم پشتی ابروها و مژه های آنها نشود این مشکل را جدی نمیگیرند و به پزشک مراجعه نمی کنند. البته برخی هم باور دارند ریزش موهای ناحیه ابرو و مژه ارثی است و در نتیجه فکر می کنند کاری نمی توان برای آن انجام داد. دلایل زیادی وجود دارد که می تواند موجب ریزش ابرو و مژه ها شود. اما برای اینکه بتوانید به درمان ریزش ابروی سکه ای بپردازید در وهله ی اول باید علت اصلی ریزش ابروی خود را پیدا کنید. در این مقاله در تلاش هستیم تا به معرفی برخی از روش های درمان ریزش ابروی سکه ای بپردازیم با ما همراه باشید.

ریزش ابروی سکه ای

ریزش ابروی سکه ای

وقتی افراد با کم خونی مواجه می شوند یکی از شایع ترین اتفاقاتی که برای آنها رخ می دهد ریزش ابروی سکه ای می باشد. معمولا این ریزش ابرو در خانم های باردار بسیار شایع است زیرا امکان اینکه آنها دچار کم خونی شوند بسیار است همچنین تغییرات هورمون ها در این دوران باعث می گردد تا خانم های باردار دچار ریزش سکه ای ابرو و ناحیه سر گردند.

افراد وقتی با مشکل ریزش ابروی سکه ای مواجه می شوند بلافاصله باید به متخصص پوست مو و زیبایی مراجعه کنند و از یک برنامه مناسب غذای پیروی نمایند. معمولا پزشک برای آنها داروهای مخصوصی تجویز می کند همچنین خانم های باردار باید تحت نظر متخصص زنان نیز قرار گیرند و داروهای تجویز شده با اجازه ی آنها مصرف شود.

باید بدانید که ریزش مو در زنان باردار به علت کمبود روی و کلسیم رخ می دهد و با مصرف لبنیات و گوشت و حبوبات و میوه ها تا حدی می توان این ریزش را کنترل کرد. معمولا خانم هایی که به ریزش ابروی سکه ای مبتلا می شوند پس از گذشت مدتی و طی کردن تمام طول درمان خود به حالت اولیه و طبیعی خود بر می گردند و ریزش موی آنها متوقف می گردد.
اما این امکان وجود دارد که خانم های بارداری که ریزش ابروی سکه ای در بین آنها شایع می باشد پس از دوران بارداری نیز ریزش مو در آنها پایان نپذیرد باید با مراجعه به پزشک درصدد رفع مشکل خود باشند.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند