مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درمان ریزش مو ارثی در زنان و مردان

درمان ریزش مو ارثی با prp

درمان ریزش مو ارثی در زنان و مردان

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

ریزش مو ارثی مشکلی است که بسیاری از افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند. به علت اینکه این مشکل می تواند تاثیرات بدی را در زیبایی داشته باشد قطعا به مشکلات روحی منجر می شود و افراد را به افسردگی و گوشه گیری مبتلا می کند. افرادی که دچار ریزش مو می شوند اعتماد به نفس خود را تا حد زیادی از دست خواهند داد و به همین دلیل نمی توانند در اجتماع به خوبی حضور پیدا کنند به همین دلیل برای درمان ریزش مو ارثی در زنان و مردان باید راه حل های مناسبی را به کار گرفته تا بتوان به صورت قطعی این مشکل را رفع نمود.

روش های گیاهی و خانگی روش هایی هستند که بیشتر برای تقویت موهای آسیب دیده به کار گرفته می شوند به همین دلیل باید توجه داشته باشید که این روش ها بری درمان ریزش مو ارثی تقریبا هیچ کاربردی را نخواهند داشت به همین دلیل نباید وقتتان را تلف کنید.

درمان ریزش مو ارثی

درمان ریزش مو ارثی با کاشت مو

درمان ریزش مو ارثی تقریبا در اکثر موارد فقط یک روش دارد و آن هم کاشت مو است. افرادی که برای رفع ریزش موهای خود از کاشت مو استفاده می کنند به نتایج قابل قبولی دست پیدا خواهند کرد و می توانند در مدت زمانی کم از شر ریزش مو و کچلی خلاص شوند. موهایی که با استفاده از این روش ها به وجود می آید کاملا طبیعی بوده و می تواند به راحتی رشد کند.

برای درمان ریزش مو ارثی با کاشت ابتدا فولیکول های مو از قسمت های مختلف بدن بیمار مانند پشت سر دریافت می شود و بعد از آن با تراکم مورد نظر و توجه به خط و جهت رویش موها در نواحی مورد نظر کاشته می شود.

 

درمان ریزش مو ارثی با prp

درمان ریزش مو ارثی با prp هم می تواند نتایج قابل قبولی را داشته باشد به شرطی که موهایتان به صورت کامل دچار ریزش نشده باشد و فقط کم پشتی و نازکی موها را تجربه کرده باشید. در این موارد با تزریق prp می توانید به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنید. در این روش ابتدا حجم خاصی از خون فرد دریافت می شود و بعد از ترکیب با ماده ی prp به بدن فرد تزریق می گردد. prp علاوه بر اثراتی که برای رشد و تقویت مو ها دارد میتواند باعث جوانسازی پوست و رفع بسیاری از مشکلات زیبایی شود به همین دلیل در بسیاری اموارد از آن استفاده می گردد. با توجه به اینکه این روش کاملا ایمن است بسیاری از متخصصان آن را توصیه می کنند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم