مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درمان قطعی ریزش مو در بهترین مرکز پی ار پی مو

مرکز پی ار پی مو

درمان قطعی ریزش مو در بهترین مرکز پی ار پی مو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پی ار پی روشی برای درمان ریزش مو

یکی از روش های درمانی پیش روی افرادی که دچار ریزش مو هستند، پی ار پی می باشد. استفاده از پی ار پی برای درمان ریزش مو پدیده ای نسبتا نو محسوب می شود. اما در همین مدتی که به کارگیری آن رواج یافته است، موجب رضایت درصد بالایی از بیمارانی شده است که از این روش درمانی استفاده کرده اند. کسانی که تمایل به استفاده از این روش درمانی هستند باید به مرکز پی ار پی مو مراجعه کنند.

بهترین مرکز پی آر پی در تهران


نحوه انجام درمان در بهترین مرکز پی ار پی مو

در مرکز های تخصصی پی ار پی مو، پزشک متخصص  فرد متقاضی درمان را ویزیت می کند و با بررسی های لازم از موی سر بیمار امکان استفاده از پی ار پی برای درمان ریزش موی فرد را می سنجد. در صورتی که از نظر پزشک بیمار شرایط لازم برای تزریق پی ار پی موفق را داشته باشد، اقدام به انجام این روش برای وی می کند.

برای انجام این عمل نیاز به استفاده از کیت های مخصوصی برای گرفتن خون از بیمار و تزریق پی ار پی در پوست سر است. در بهترین مرکز پی ار پی مو از بهترین و با کیفیت ترین کیت ها استفاده می شود و جداسازی پلاسمای خون به روش صحیح انجام می شود تا ژل پی ار پی بدست آمده برای تزریق بهترین کیفیت را داشته و بتواند اثر بخشی خوبی ارائه کند. انجام تزریق ها در یک محیط کاملا استریل  و اختصاصی توسط پزشک صورت می گیرد. این تزریق ها در نواحی از سر که دچار ریز مو یا کم مویی هستند صورت می گیرد.

مزایای مراجعه به بهترین مرکز پی ار پی مو

در مراکزی که پی ار پی مو را به صورت تخصصی و حرفه این انجام می دهند قبل از انجام درمان مشاوره های لازم با بیمار صورت می گیرد و به او اطلاعاتی درمورد مزایا، عوارض و همچنین مراقبت های لازم قبل و بعد از تزریق گفته خواهد شد. به دلیل درمان تخصصی و حرفه ای که در این مراکز صورت می گیرد، معمولا درمان ها با موفقیت انجام می شوند و درصد بالایی از مراجعه کنندگان از نتیجه ی بدست آمده راضی هستند. انجام درمان در مراکز تخصصی مو از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه خواهد بود زیرا تزریق ها با زمان بندی مناسب و اصولی صورت می گیرد، در نتیجه درمان هدفمند و موثر است و دوام بیشتری نیز خواهد داشت.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم