مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درمان ریزش مو فرق سر

درمان ریزش مو فرق سر

درمان ریزش مو فرق سر

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

متاسفانه ریزش مو یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد ممکن است در اوایل سنین جوانی با آن روبرو شوند. بروز این مشکل در سنین حساس جوانی باعث میشود تا کیفیت زندگی افراد تا حد زیادی کاهش پیدا کند چون با ریزش مو افراد اعتماد به نفس خود را از دست میدهند و نمیتوانند به خوبی در اجتماع حضور پیدا کنند علاوه بر این افرادی که ریزش مو را تجربه میکنند در اکثر موارد به مشکلات روحی مانند افسردگی مبتلا میشوند.اما خبر خوب این است که در اثکر موارد میتوان ریزش مو را درمان کرد فقط لازم است که علت ریزش مو مشخص شود. با مشخص شدن علت ریزش مو میتوان با استفاده از داروهای گیاهی و شیمیایی به راحتی ریزش مو  و سایر موارد را درمان نمود.در این مطلب به درمان ریزش مو فرق سر خواهیم پرداخت پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

ریزش مو فرق سر

علت ریزش مو فرق سر چیست؟

بسیاری از افراد تصور میکنند ریزش مو در قسمتی از سر میتواند به صورت قطع دلیل خاصی داشته باشد اما بهتر است بدانید همیشه از روی ناحیه ی ریزش مو نمیتوان به دلیل آن پی برد. ریزش مو فرق سر هم مشکلی است که ممکن است علل مختلفی داشته باشد به همین دلیل باید برای جویا شدن علت آن به متخصصان زیبایی مراجعه کنید. ریزش مو فرق سر در برخی از موارد ممکن است به علت مشکلات ژنتیکی رخ داده باشد اما در برخی از موارد هم افراد به علت بیماری های قارچی و یا کمبود ویتامین ها دچار این مشکل میشوند.

 

بهترین درمان برای رفع ریزش مو فرق سر چیست؟

برای رفع ریزش مو فرق سر روش های مختلفی وجود دارد.همانطور که گفتیم باید قبل از هر چیز به علت ریزش مو توجه شود.در صورتی که فرد به علت مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو شده باشد در برخی از موارد میتوان با داروهای گیاهی و شیمیایی به نتایجی دست پیدا کرد اما در اکثر موارد نیاز است تا فرد از روش های موثرتر مانند کاشت مو استفاده کنند.اما در صورتی که فرد به علت بیماری های قارچی و عفونی به ریزش مو مبتلا شده باشد درمان های دارویی به راحتی جواب خواهند داد.

 

درمان ریزش مو فرق سر با کاشت مو چگونه است؟

در صورتی که به علت مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو فرق سر شده باشید قطعا کاشت مو یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که میتوانید از آن استفاده کنید.برای رفع ریزش مو در این روش متخصصان فولیکول ها نقاط مختلف بدن را برداشت میکنند و آن را در نواحی فرق سر پیوند میزنند.برای استخراج فولیکول ها از روش های مختلفی استفاده میشود که با توجه به آن ممکن است شاهد کاهش یا افزایش عوارض کاشت مو باشیم.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم