درمان شل شدگی و افتادگی پوست

درمان شل شدگی و افتادگی پوست

این روزها روش‌ها و عمل های جراحی مختلف و متعددی جهت درمان شل شدگی پوست در عرصه پزشکی قابل ارائه می باشد. لذا انتخاب بهترین روش جهت رفع افتادگی پوست و ترمیم ناحیه‌ ای که دچار افتادگی پوست شده، نیاز به انجام تحقیقات در سطح گسترده و شناسایی روش های مناسب خواهد داشت.

به‌طور کلی میتوان گفت این روش‌ها به دو دسته کلی روش‌های درمان غیرتهاجمی بدون نیاز به عمل جراحی و روش‌های درمان تهاجمی مبتنی بر عمل جراحی جهت تناسب اندام و رفع مشکل افتادگی پوست طبقه‌بندی می‌شوند که هر دسته بندی شامل روش های متعددی خواهد بود.

همچنین جهت کسانی که تمایل به کاهش وزن خود دارند، معمولا  افتادگی و شل شدن پوست قسمت هایی از بدن امری اجتناب ناپذیر خواهد بود ، البته بخورد نزدیک با این وضعیت معمولا کاملا ناخوشایند بوده و لازم است قبل از اقدام به کاهش وزن این مورد با متخصصین کلینیک زیبایی فوق تخصصی ایران نگین مطرح و راه حل های متناسب با شرایط فیزیکی و بدنی مراجعه کننده به ایشان اعلام گردد. این مشکل در نواحی صورت، گردن، بازوها، شکم و ران بیشترین نمود را خواهد داشت.انجام برخی از تمرینات ورزشی می تواند در رفع افتادگی پوست و سفت شدن عضلات به شما کمک کنند البته این روش روشی طبیعی و زمان بر خواهد بود و نیاز به استمرار در انجام منظم تمرینات در بازه های زمانی مشخص شده از طرف مراجعه کننده خواهد داشت.

البته این تمرینات نه تنها برای رفع عارضه شل شدگی و افتادگی پوست

بلکه جهت تقویت، بهبود؛ خوش فرم کردن و حتی عضلانی شدن بخش های بدن که ظاهری نامناسب دارند، مفید خواهد بود.

شما میتوانید هم اینک با مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی جهت آشنایی با روش های نوین  و قابل ارائه توسط متخصصین کلینیک زیبایی فوق تخصصی ایران نگین و همچنین دریافت مشاوره به صورت کامل اقدام فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند