مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درمان شل شدگی و افتادگی پوست

درمان شلی و افتادگی پوست

درمان شل شدگی و افتادگی پوست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

درمان شل شدگی و افتادگی پوست

این روزها روش‌ها و عمل های جراحی مختلف و متعددی جهت درمان شل شدگی پوست در عرصه پزشکی قابل ارائه می باشد. لذا انتخاب بهترین روش جهت رفع افتادگی پوست و ترمیم ناحیه‌ ای که دچار افتادگی پوست شده، نیاز به انجام تحقیقات در سطح گسترده و شناسایی روش های مناسب خواهد داشت.

به‌طور کلی میتوان گفت این روش‌ها به دو دسته کلی روش‌های درمان غیرتهاجمی بدون نیاز به عمل جراحی و روش‌های درمان تهاجمی مبتنی بر عمل جراحی جهت تناسب اندام و رفع مشکل افتادگی پوست طبقه‌بندی می‌شوند که هر دسته بندی شامل روش های متعددی خواهد بود.

افتادگی پوست به چه دلایلی اتفاق می افتد؟

در کسانی که تمایل به کاهش وزن خود دارند، معمولا  افتادگی و شل شدن پوست قسمت هایی از بدن امری اجتناب ناپذیر خواهد بود ، البته بخورد نزدیک با این وضعیت معمولا کاملا ناخوشایند بوده و لازم است قبل از اقدام به کاهش وزن این مورد با متخصصین کلینیک زیبایی فوق تخصصی نگین ایران نوین مطرح و راه حل های متناسب با شرایط فیزیکی و بدنی مراجعه کننده به ایشان اعلام گردد.

این مشکل در نواحی صورت، گردن، بازوها، شکم و ران بیشترین نمود را خواهد داشت. انجام برخی از تمرینات ورزشی می تواند در رفع افتادگی پوست و سفت شدن عضلات به شما کمک کنند البته این روش روشی طبیعی و زمان بر خواهد بود و نیاز به استمرار در انجام منظم تمرینات در بازه های زمانی مشخص شده از طرف مراجعه کننده خواهد داشت.

البته این تمرینات نه تنها برای رفع عارضه شل شدگی و افتادگی پوست بلکه جهت تقویت، بهبود؛ خوش فرم کردن و حتی عضلانی شدن بخش های بدن که ظاهری نامناسب دارند، مفید خواهد بود.

شما میتوانید هم اینک با مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی جهت آشنایی با روش های نوین  و قابل ارائه توسط متخصصین کلینیک زیبایی فوق تخصصی نگین ایران نوین و همچنین دریافت مشاوره به صورت کامل اقدام فرمایید.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند