مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درمان طاسی سر در زنان

طاسی سر زنانه

درمان طاسی سر در زنان

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

این موضوع که زنان به زیبایی خود بیشتر اهمیت می دهند بر هیچکسی پوشیده نیست به همین دلیل در صورتی که مشکلی برای زیبایی زنان به وجود آید می تواند کیفیت زندگیشان را تا حد زیادی کاهش دهد و علاوه بر این مشکلات روحی مختلفی را برایشان به وجود آورد. طاسی سر در زنان یکی از این مشکلات است که باید سریعا به درمان آن بپردازید.

برخی از افراد تصور می کنند به علت این که روش های درمانی برای ریزش مو جزء روش های درمانی زیبایی به حساب می آید لازم نیست تا به آن بپردازند اما بهتر است بدانید در صورتی که ریزش مو و کچلی را درمان نکنید مشکلاتی به مراتب بیشتر از بیماری های عادی برایتان به وجود می آید چون ممکن است بعد از ریزش مو حتی دچار افسردگی و گوشه گیری شوید. در این مطلب به طاسی سر در زنان و درمان های مختلف آن خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

طاسی سر در زنان

طاسی سر در زنان به چه عللی رخ می دهد؟

طاسی سر در زنان می تواند علت های مختلفی را داشته باشد که برای تشخیص دقیق آن باید به متخصصان زیبایی مراجعه کرد. برخی از افراد به دلیل تغذیه ی نامناسب دچار ریزش مو می شوند و برخی نیز به دلیل مشکلات ژنتیکی و تغییرات هورمونی. علاوه بر این عدم مراقبت از مو و استفاده از سشوار و اتو مو می تواند تاثیر زیادی را در طاسی سر در زنان داشته باشد.با توجه به این که خانم ها بیشتر از اقایان از مواد شیمیایی مانند رنگ مو، دکلره و حالت دهنده ی مختلف استفاده میکنند قطعا می توانند تا حد زیادی در مقابل ریزش موها آسیب پذیر باشند.

 

درمان طاسی سر در زنان چگونه انجام می شود؟

برای درمان طاسی سر در زنان روش های مخلتفی وجود دارد که بعد از پی بردن به علت ریزش مو ها میتوان یکی از آن ها را به کار گرفت. در صورتی که موها فرد به علت سوء تغذیه و تغییرات هورمونی دچار ریزش شده باشد می توان با مصرف داروها و تغییر سبک زندگی به راحتی ریزش مو را درمان کرد اما در مواردی که فرد به علت مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو شده باشد قطعا کاشت موی طبیعی می تواند بهترین روش برای درمان طاسی سر در زنان باشد. البته روش هایی مانند ترمیم مو نیز می تواند روش موثری باشد به شرطی که با محدودیت های آن کنار بیایید.

علاوه بر این روش ها برای درمان طاسی سر در زنان میتوان از روش هایی مانند prp و لیزر درمانی نیز بهره برد استفاده از این روش ها برای بسیاری از افراد می تواند نتیجه بخش باشد البته به شرط اینکه موهایتان به صورت کامل ریزش پیدا نکرده باشند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم